Darmowa dostawa od 250zł InPost.  Chcesz coś porównać, zapytać pisz na: sklep@imperiumaudio.pl

Cambridge Audio CXA81 + WiiM Mini STREAMER Hi-Res

Cambridge Audio CXA81 + WiiM Mini STREAMER Hi-Res

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 4671
 • Producent: CAMBRIDGE AUDIO
 • Kod producenta: CXA81
 • Waga (przybliżona waga gabarytowa): 16 kg
 • Dostępność: Dostępny w naszym magazynie Dostępny w naszym magazynie
 • Czas realizacji: 24h
  Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®
  Wybierając przedłużoną gwarancję zyskujesz nawet 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej swojego sprzętu.

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 5 690,00 zł brutto
 • Cena netto: 3 813,01 zł / sztuka 4 690,00 zł / sztuka
 • sztuka

Produkty dostępne na naszym magazynie wysyłamy w ciągu 24 godzin

Trusted Shops to 100% ochrony płatności. Każda transakcja ubezpieczona jest do 10000zł i więcej na twoje życzenie.

Wszystkie nasze produkty są nowe, pochodzą od autoryzowanych dystrybutorów i objęte są co najmniej dwuletnią gwarancją.

Wszystkie towary dostępne w naszym magazynie możesz zwrócić w ciągu 14 dni.

WARUNKI GWARANCJI: 2 LATA realizowana w systemie door-to-door przez autoryzowany serwis centralny

Cambridge Audio CXA81 + WiiM Mini STREAMER Hi-Res

 • 80 W na kanał przy wzmocnieniu w klasie AB zapewnia szczegółowe i mocne brzmienie
 • Oddzielne, symetryczne kanały lewy i prawy zostały starannie zaprojektowane, aby zapewnić niesamowitą scenę dźwiękową
 • Zbalansowane wejścia XLR zapewniają niski poziom zakłóceń w postaci szumów 
 • Wysokiej jakości przetwornik DAC — podłącz cyfrowe źródła dźwięku bezpośrednio przez gniazda TOSLINK i Coaxial
 • Wejście audio USB akceptujące sygnał o parametrach do 32 bit/384 kHz & Obsługa plików DSD 256 z poziomu komputera Mac lub PC
 • Wbudowany moduł Bluetooth aptX HD

Już od pięciu lat seria dwóch wzmacniaczy zintegrowanych, odtwarzacza plików audio i transportu płyt CD Cambridge Audio CX cieszy się dużą popularnością i uznaniem. Pięć lat to dość długo, a technologia zwykle nie stoi w miejscu. Jak wygląda postęp? Jak brzmi?

Badania, rozwój, cały czas i wysiłek poświęcony modelowi CXA81 miały jeden cel: stworzyć najbardziej udany i dopracowany wzmacniacz zintegrowany w tym przedziale cenowym. CXA81 to urządzenie zaprojektowane bez kompromisów, którego zadaniem jest dopełnienie muzycznego krajobrazu.

Odkąd Cambridge Audio wypuściło drugą generację swojego streamera muzycznego CXN pod koniec 2018 r., spodziewaliśmy się, że reszta wydanej w 2015 r., serii CX pójdzie w jej ślady. I rzeczywiście, teraz prawie rok później, przyszła kolej na wzmacniacze tej serii. Zastąpiono CXA80 (wielokrotnego zdobywcę nagrody What Hi-Fi) odpowiednio trafnie nazwanym CXA81, który wykorzystuje nowe komponenty i nowe funkcje, aby zdetronizować wiodącą w klasie konkurencję.

Na pokładzie znajdziemy nowy przetwornik cyfrowo-analogowy ESS Sabre ES9016K2M, zasilający dwa wejścia optyczne (24-bit/96 kHz) i wejście koncentryczne (24-bit/192 kHz) - oba występujące już w CXA80. Tym razem jednak jest też wejście USB (32-bit / 384 kHz PCM i DSD256), a także wejścia RS232 i trigger 12V.

CXA81 podobnie jak jego poprzednik, dysponuje mocą 80 W na kanał, odzwierciedla wyczerpującą specyfikację swojego rodzeństwa, ale tam, gdzie znajdziesz wejście 3,5 mm w CXA61, tutaj znajduje się zbalansowane wejście XLR. Osoby zaznajomione z poprzednimi wzmacniaczami CX będą mogły zobaczyć, że Cambridge wprowadziło DNA projektu do nowych modeli. Obudowa wydaje się niezmieniona, jednak kontrola balansu i tonu zniknęła z panelu przedniego w imię minimalizmu.

Oprócz tego urządzenie wyposażono w Bluetooth aptX HD, umożliwiający bezprzewodową transmisję w wysokiej rozdzielczości (24 bity / 48 kHz), cztery gniazda RCA i pojedyncze gniazdo 3,5 mm zapewniają kompatybilność ze starszymi sprzętami stereo, podczas gdy wyjścia analogowe obejmują przedwzmacniacz RCA, subwoofer.

Specyfikacja techniczna:
- Moc: 80W RMS przy 8 Ohm, 120W RMS przy 4 Ohm
- DAC: ESS Sabre ES9016K2M
- Pasmo przenoszenia: <5 Hz–60 kHz +/-1 dB
- Wejścia audio: 1x zbalansowane XLR, 4 x RCA, 1 x koaksjalne S/PDIF, 2 x optyczne TOSLINK, 1 x USB audio, Bluetooth (zintegrowane)
- Kompatybilność: Optyczne TOSLINK: tylko 16/24 bit 32-96 kHz PCM, koaksjalne S/PDIF: tylko 16/24 bit 32-192 kHz PCM, USB: profil audio 1.0/2.0 (domyślnie 2.0), do 32 bit 384 kHz PCM, do DSD256 lub DoP256, Bluetooth: 4.2 A2DP/AVRCP obsługujący parametry aż do aptX HD (24 bit 48 kHz)
- ROON
- Wyjścia: Głośnikowe A+B, Słuchawkowe 3,5 mm, Wyjście przedwzmacniacza, Wyjście na subwoofer
- Pilot
- Maksymalny pobór mocy 750 W
- Tryb czuwania <0,5 W
- Wymiary (WxSxG) 115 x 430 x 341mm
- Waga 8,7 kg

WiiM Mini STRUMIENIOWY ODTWARZACZ SIECIOWY Hi-RES

WiiM Mini - Bezprzewodowy streamer audio z przedwzmacniaczem

WiiM Mini to najlepszy streamer audio z AirPlay 2, Spotify Connect, bezstratnym dźwiękiem i bezprzewodową łącznością multiroom. Zmienia istniejące urządzenia audio w inteligentne, dzięki czemu możesz sterować i odtwarzać ulubioną muzykę z aplikacji WiiM Home lub kontrolować głosowo za pomocą asystentów głosowych Alexa lub Siri.

Łatwy w konfiguracji

 • Podłącz WiiM Mini do systemu stereo za pomocą wyjścia AUX OUT (nie wejścia AUX) lub SPDIF i podłącz kabel USB do portu zasilania typu C.
 • Pobierz bezpłatną aplikację „WiiM Home” (obsługiwane systemy iOS i Android).
 • Połącz się z siecią Wi-Fi 2,4G/5G Hz na swoim urządzeniu mobilnym
 • Otwórz aplikację „WiiM Home”, kliknij „Dodaj urządzenie” i postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji.

Odbiornik AirPlay 2

WiiM Mini zmienia Twoje stereo w głośniki obsługujące AirPlay 2, aby przesyłać strumieniowo ulubioną muzykę z urządzeń iOS i Mac lub przesyłać dźwięk z telewizora Apple TV. Używaj go z Siri na telefonie lub HomePod, aby sterować głosem wybór, głośność i odtwarzanie muzyki. To łatwy i niedrogi sposób na podłączenie urządzeń Apple do ulubionego sprzętu audio i uaktualnienie do AirPlay 2.

Przesyłaj bezstratny dźwięk bezprzewodowo do systemu stereo

Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi 2.4G/5G oraz Bluetooth 5.0 możesz bezprzewodowo przesyłać strumieniowo bezstratny dźwięk o jakości 24-bit/192kHz ‘bit perfect’ z najpopularniejszych serwisów muzycznych na świecie, internetowych stacji radiowych lub własnych treści z telefonu, komputera PC lub serwera NAS. Zasięg działania jest taki sam, jak zasięg sygnału Wi-Fi, który zwykle wynosi około 60 metrów, w porównaniu z zasięgiem typowego odbiornika BT, który wynosi około 10 metrów.

Cała muzyka w jednej aplikacji

Teraz sterowanie muzyką i urządzeniem w jednym miejscu jest wygodniejsze niż kiedykolwiek. Dzięki aplikacji WiiM Home możesz łatwo przeglądać wszystkie swoje ulubione usługi muzyczne bez przechodzenia do innych aplikacji muzycznych. Amazon Music, iHeartRadio, TIDAL, TuneIn, Napster, Deezer i Qobuz są zintegrowane z aplikacją WiiM Home. Możesz także sterować korektorem urządzenia, konfigurować alarm muzyczny i tworzyć spersonalizowane zadania za pomocą aplikacji WiiM Home.

Elastyczny multiroom

Zbudowanie systemu dźwięku multiroom z innymi głośnikami AirPlay 2 lub Amazon Echo za pomocą źródła strumieniowego Wi-Fi jest łatwe. Możesz stworzyć bardziej elastyczny system dźwiękowy multiroom z wieloma WiiM Mini i istniejącymi urządzeniami audio. Obsługuje różne źródła dźwięku, w tym wejście Wi-Fi, BT lub Aux. Dzięki temu może współpracować z prawie wszystkimi opcjami słuchania muzyki.

Dodatkowo wspierane są inne produkty bazujące na systemie LinkPlay - iEast, Taga Harmony, NuPrime i wiele, wiele innych.

Spotify i TIDAL Connect

Użyj aplikacji Spotify lub TIDAL jako pilota, aby sterować systemem dźwiękowym WiiM Mini i bezpośrednio przesyłać strumieniowo z tych usług. WiiM Mini zapewnia znacznie większy zasięg działania niż tradycyjny odbiornik Bluetooth lub AirPlay 2 i uwalnia Twoje urządzenie mobilne do innych zadań. W przypadku Spotify działa zarówno dla użytkowników Spotify Free, jak i Premium.

Alarm muzyczny i wyłącznik czasowy

Użyj aplikacji WiiM Home, aby ustawić budzik lub wyłącznik czasowy z ulubioną muzyką, stacją radiową lub podcastem. Użyj aplikacji, aby dostosować głośność dźwięku, aby lepiej spać i budzić się każdego ranka.

Odtwarzanie bez przerw

Precyzyjne odtwarzanie bez przerw jest ważne dla dobrych wrażeń odsłuchowych. Dzięki precyzyjnemu odtwarzaniu bez przerw gwarantuje się, że czas odtwarzania będzie identyczny jak w źródle. Nasz odtwarzacz używa dwóch dekoderów, aby usunąć dodatkowe próbki z początku i końca każdego pliku i połączyć je. Działa ze wszystkimi obsługiwanymi usługami muzycznymi i muzyką w telefonie lub sieci lokalnej.

Dwadzieścia cztery ustawienia EQ

Dwadzieścia cztery zaprogramowane ustawienia EQ zapewniają różne możliwości wyboru, aby spełnić Twoje specyficzne preferencje. Wstępnie ustawiony korektor obejmuje wybór korektora z gatunków muzycznych, regulację basów/wysokich tonów lub ulepszenie mowy itp.

Wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy Hi-Fi

Wyposażony w precyzyjny przetwornik cyfrowo-analogowy Burr-Brown PCM5121 o niskim poziomie jittera, obsługuje dźwięk do 384 kHz/32-bit z 106 dB SNR. Dzięki znacznie większej przepustowości i bardziej niezawodnemu połączeniu zapewnianemu przez dwuzakresowe Wi-Fi niż Bluetooth, WiiM Mini to prawdziwie bezprzewodowe urządzenie DAC do strumieniowego przesyłania w wysokiej rozdzielczości.

Specyfikacja techniczna:

 • Łączność: Dwuzakresowe Wi-Fi obsługuje sieć 802.11 a/b/g/n/ac 2,4 GHz i 5 GHz, Bluetooth 5.0
 • Wejście zasilania: USB typu C
 • Wyjście audio: 1x3.5mm analogowe wyjście Aux, 1x cyfrowe wyjście optyczne (SPDIF)
 • Wejście audio: 1 x 3,5 mm analogowe wejście Aux
 • SNR: 102dB
 • THD analogowego wyjścia Aux: 0,005%
 • Wejście muzyczne: Do 192 kHz, 24-bity
 • Wyjście muzyczne: Do 192 kHz, 24 bity (wyjście Bit perfect, tj. wyjście jest zgodne z formatem źródła wejściowego)
 • Format muzyczny: MP3, AAC, ALAC, APE, FLAC, WAV, WMA, OGG
 • Częstotliwość próbkowania: Dekodowanie do 192 kHz, 24-bitowe
 • Protokół: AirPlay 2, DLNA, Spotify Connect, TIDAL Connect, działanie z Alexa
 • Źródła strumieniowe: Spotify, Amazon Music, Deezer, Tunein, Tidal, Qobuz, iHeartRadio, Napster, Soundmachine itp.
 • Urządzenia sterujące: Urządzenia z systemem iOS i Android, tablet, głośnik Alexa
 • Przycisk: Dotykowy pojemnościowy - Odtwórz/Pauza, Głośność +, Głośność -
 • Akcesoria w pakiecie: Kabel typu C, kabel męski na męski 3,5 mm, kabel Aux na RCA 3,5 mm, cyfrowy kabel optyczny audio/Toslink
 • Wymiary / waga: 69 x 69 x 24 mm / 40 g