SVS SB-1000 PRO Black Ash Subwoofer aktywny + Kabel

SVS SB-1000 PRO Black Ash Subwoofer aktywny + Kabel

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 4030
 • Producent: SVS Revolution
 • Kod producenta: SB-1000PROba
 • Waga (przybliżona waga gabarytowa): 15 kg
 • Dostępność: Dostępny w naszym magazynie Dostępny w naszym magazynie
 • Czas realizacji: 24h
  Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®
  Wybierając przedłużoną gwarancję zyskujesz nawet 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej swojego sprzętu.
 • Cena netto: 2 519,51 zł / Sztuka 3 099,00 zł / Sztuka
 • Sztuka
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

Produkty dostępne na naszym magazynie wysyłamy w ciągu 24 godzin

Trusted Shops to 100% ochrony płatności. Każda transakcja ubezpieczona jest do 10000zł i więcej na twoje życzenie.

Wszystkie nasze produkty są nowe, pochodzą od autoryzowanych dystrybutorów i objęte są co najmniej dwuletnią gwarancją.

Wszystkie towary dostępne w naszym magazynie możesz zwrócić w ciągu 14 dni.

WARUNKI GWARANCJI: 5 lat gwarancji polskiego dystrybutora
Typ Subwoofera: Aktywny

SVS SB-1000 PRO Black Ash Subwoofer aktywny + wysokiej jakości przewód LFE o dowolnej długości

Firma SVS z siedzibą w Youngstown w stanie Ohio powstała w 1998 roku. Prowadzona jest przez pasjonata doskonałego dźwięku - Gary Yacoubiana. SVS jest zespołem ludzi, których łączy pasja tworzenia światowej klasy głośników, subwooferów i akcesoriów audio bez żadnych kompromisów. Ta filozofia spowodowała, że SVS stał się czołową marką subwooferów na świecie i jednym z najszybciej rozwijających się producentów głośników.

Zapierające dech w piersiach basy i oszałamiająca muzykalność w kompaktowej 13-calowej obudowie z najnowocześniejszymi funkcjami, które na nowo definiują wydajność subwoofera w swojej cenie i nie tylko.

Subwoofer SB-1000 Pro to prawdziwa potęga z legendarnym rodowodem, znacznie przewyższającym swoją klasę, wyposażony we wzmacniacz Sledge o mocy 325 W RMS, ponad 820 W mocy szczytowej z w pełni dyskretnym wyjściem MOSFET i wyrafinowanym procesorem DSP 50 MHz dla nieskazitelnego, energetyzującego pomieszczenie basu.

Przeprojektowany 12-calowy przetwornik o dużym wychyleniu przejmuje kontrolę nad pomieszczeniem z bijącym sercem, dokładnym tonalnie niskim końcem, zapewniającym bardziej wciągające wrażenia słuchowe. Zawiera również aplikację SVS do subwoofera DSP na smartfony do wygodnego strojenia i sterowania.

Referencyjna wydajność subwoofera osiąga najniższy poziom w historii.

Opadające szczęki, głębokie rozszerzenie basów do 20 Hz i potężna moc wyjściowa z oszałamiającą muzykalnością, która zachwyci zarówno audiofilów, jak i fanów kina domowego. Referencyjna wydajność subwoofera nigdy nie była dostępna w tej cenie w obudowie tej wielkości. SB-1000 Pro to pod każdym względem przełomowy subwoofer.

W 12-calowym przetworniku SVS SB-1000 Pro o dużym wychyleniu zastosowano wiele innowacji, aby zapewnić potężną wydajność subwoofera ze stosunkowo kompaktowej obudowy. Przejścia do zespołu membrany, surround, cewki drgającej i silnika maksymalizują wychylenie dla energetyzujących pomieszczenie SPL przy najniższych częstotliwościach, z precyzją i kontrolą.

Wykorzystując technologię wzmacniacza referencyjnego z flagowej serii SVS 16-Ultra, SB-1000 Pro posiada 325 W RMS, wzmacniacz Sledge STA-325D o mocy szczytowej ponad 820 W z w pełni dyskretnym wyjściem MOSFET. Wykorzystując ogromną moc, zapewniając jednocześnie dokładność tonalną i kontrolę przetwornika, aby uzyskać bardziej przekonujące efekty basowe, jest 50 MHz procesor DSP Audio Analog Devices z pasmem przenoszenia precyzyjnie dostrojonym do SB-1000 Pro.

SB-1000 Pro jest również wyposażony w aplikację SVS na subwoofer na smartfony, najwygodniejszy sposób regulacji głośności, dostępu do wielu funkcji DSP i programowania niestandardowych ustawień wstępnych. Dostosuj częstotliwości zwrotnicy, trzypasmowy korektor parametryczny, polaryzację, wzmocnienie pomieszczenia i wiele więcej, wszystko z ulubionego miejsca.

NOWY! 12-calowy przetwornik SVS High-Excursion Driver - drżący w pomieszczeniu bas z subtelnością i wyrafinowaniem.

Maksymalizując każdy dostępny cal kwadratowy powierzchni, SVS umieścił 12-calowy przetwornik o dużym wychyleniu i zespół podwójnego silnika ferrytowego w akustycznie obojętnej 13-calowej obudowie. Zarządzanie termiczne ma kluczowe znaczenie w przypadku tak potężnego wzmacniacza i silnika w stosunkowo kompaktowej, szczelnej obudowie. SVS zaprojektowało wentylowany biegun i wydajną cewkę drgającą o dużej mocy, aby subwoofer SB-1000 Pro był chłodny bez wpływu na wydajność.

Liczne innowacje zwiększają wydajność w zamkniętej obudowie obudowy, a wszystkie mają na celu generowanie głębokiego basu i wyjścia sejsmicznego, przy jednoczesnym zachowaniu dokładności i kontroli.

Główne Cechy:

Stożek z kompozytu włóknistego o wyjątkowym stosunku sztywności do masy przenosi ogromne ilości powietrza, jednocześnie uruchamiając i zatrzymując się o jeden centymetr z niesamowitą precyzją. Opatentowane formowane wtryskowo obramowanie o ekstremalnym wychyleniu zapewnia bezbłędny ruch tłoka, zapewniając precyzyjną kontrolę i dokładność bez zniekształceń na najwyższych poziomach napędu. Zespół silnika z podwójnym magnesem ferrytowym i przedłużonym aluminiowym biegunem zapewnia bezproblemową siłę napędową na żądanie, zapewniając subtelne i przesadzone basy. Malowany proszkowo kosz na przetwornik zoptymalizowany pod kątem FEA zapewnia maksymalną sztywność, wytrzymałość na rozciąganie i przenoszenie energii cieplnej. Konstrukcja dwuwarstwowej cewki drgającej zwiększa liniowość i wierność przy pełnym wychyleniu, jednocześnie minimalizując zniekształcenia i kompresję mocy.


Specyfikacja:

 • Całkowicie nowy, opatentowany 12-calowy przetwornik o dużym skoku skoku z precyzyjnie dostrojoną konfiguracją silnika zwisającego.
 • 325 W RMS, ponad 820 Watów mocy szczytowej Konstrukcja klasy D.
 • 50 MHz Analog Devices Audio DSP, 56-bitowe filtrowanie o podwójnej precyzji o wysokiej rozdzielczości
 • Aplikacja sterująca SVS BLE dla systemów iOS i Android zawiera 3 kompletne, konfigurowalne ustawienia użytkownika, które można nazwać

Charakterystyka częstotliwościowa / dane akustyczne:

 • 20-270 Hz +/- 3 dB Spodziewaj się głębszego rozszerzenia o 2-3 Hz w małych i średnich pomieszczeniach.
 • 2-metrowa płaszczyzna uziemienia z dala od struktur odbijających (quasi-bezechowych).
 • Specjalnie zoptymalizowane nachylenie odbiegające, aby maksymalnie wykorzystać dostępne wzmocnienie pomieszczenia.

Specyfikacja subwoofera:

 • Ochronna, nierezonansowa, bardzo gruba kratka z siatki z tkaniny ABS
 • W zestawie nóżki z izoelastomeru
 • Bardzo wytrzymały, wysoko-prądowy przewód zasilający 6 ' Skrócona instrukcja obsługi Niesymetryczne wejście / wyjście stereo Wejście stereo poziomu głośnika
 • Opcje Auto / On i Trigger poprzez aplikację, wyzwalacz 3-12 V AC / DC
 • Zgodna z RoHS, bezołowiowa konstrukcja, światowe certyfikaty bezpieczeństwa
 • Zielony, niski pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W.
 • Waga (bez opakowania): 11,9 kg z kratką
 • Masa wysyłkowa: 15 kg