Darmowa dostawa od 250zł InPost.  Chcesz coś porównać, zapytać pisz na: sklep@imperiumaudio.pl

Naim Mu-So 2nd Bezprzewodowy system audio Premium

Naim Mu-So 2nd Bezprzewodowy system audio Premium

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 4571
 • Producent: NaimAudio
 • Kod producenta: Mu-So2nd
 • Waga (przybliżona waga gabarytowa): 15 kg
 • Dostępność: Dostępny w magazynie dostawcy Dostępny w magazynie dostawcy
 • Czas realizacji: 2-4 dni
  Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®
  Wybierając przedłużoną gwarancję zyskujesz nawet 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej swojego sprzętu.

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 6 499,00 zł brutto
 • Cena netto: 4 877,24 zł / Sztuka 7 699,00 zł 5 999,00 zł / Sztuka
 • Sztuka

Produkty dostępne na naszym magazynie wysyłamy w ciągu 24 godzin

Trusted Shops to 100% ochrony płatności. Każda transakcja ubezpieczona jest do 10000zł i więcej na twoje życzenie.

Wszystkie nasze produkty są nowe, pochodzą od autoryzowanych dystrybutorów i objęte są co najmniej dwuletnią gwarancją.

Wszystkie towary dostępne w naszym magazynie możesz zwrócić w ciągu 14 dni.

Głośniki zewnętrzne: Nie
WARUNKI GWARANCJI: 2 LATA realizowana w systemie door-to-door przez autoryzowany serwis centralny

Naim Mu-So 2nd Bezprzewodowy system audio Premium

Jak odnowić doskonałość? Legendarna brytyjska firma hi-fi, Naim, z pewnością wymyśliła doskonały przepis na wyrafinowanie w swojej drugiej generacji Mu-So. Znaczący wzrost w stosunku do swojego wielokrotnie nagradzanego poprzednika, bezprzewodowy system muzyczny typu „wszystko w jednym” jest wyjątkowym, wszechstronnym i potężnym oświadczeniem dla tych, którzy tak samo poważnie podchodzą do projektowania, jak i wydajności.

Brak fizycznych przycisków pomaga dużemu głośnikowi zachować piękny, jednolity wygląd, który jest elegancki i minimalistyczny, z przyciągającą wzrok obudową z polerowanego aluminium i siatkową osłoną głośnika, która jest lekko zakrzywiona, tworząc sylwetkowy wzór fali. Domyślnie lekka osłona chłodnicy jest standardowo czarna, ale można ją wymienić na kilka opcji kolorystycznych, takich jak Olive, Peacock lub Terracotta.

Od maślanej gładkiej tarczy po półprzezroczystą podstawę, która przyciąga wzrok w słabym świetle, efektowny model Dark Grey Brushed Metal wyglądał fantastycznie w każdym miejscu w biurze iw domu. Korpus jest tak szeroki, jak scena dźwiękowa, którą może zgromadzić, kontrastując jego oszczędną estetykę z dźwiękiem, który jest niezwykle szczegółowy i wciągający.

Piętnaście przycisków dotykowych zapewnia pełną kontrolę na pokładzie, jeśli chodzi o świecące pokrętło, ale Mu-So 2 może być również sterowany za pomocą lekkiego jak piórko pilota, który jest czysty i uporządkowany. Przez większość czasu korzystałem z dołączonej aplikacji na smartfona, ponieważ jest ona wyposażona w kompleksowe funkcje sprytnie opracowane, aby zmaksymalizować dostosowanie.


DSP – serce systemu

Nowy, wielordzeniowy procesor DSP (Digital Signal Processor) zapewnia wyższą wydajność, oferując 2000 MIPS (Million Instructions Per Second) w porównaniu do oryginalnego, jednordzeniowego procesora DSP Mu-so – 150MIPS DSP. Oznacza to, że możesz usłyszeć jeszcze więcej szczegółów ze swojej muzyki.

Opracowaliśmy również nowy algorytm ograniczający, który utrzymuje kontrolę nad ruchem każdego przetwornika głośnikowego Mu-so drugiej generacji przy wysokim poziomie głośności. Nowy ogranicznik, z założenia, jest aktywny tylko przy ekstremalnych poziomach głośności i pomaga zachować czystość muzyki zwiększając przy tym długoterminową, ogólną niezawodność.

Optymalizacja przetworników głośnikowych

Mu-so drugiej generacji łączy 450 W mocy muzycznej z zupełnie nowymi przetwornikami głośnikowymi - zoptymalizowanymi we współpracy działów badań i rozwoju marek Naim i Focal.

Focal tworzy referencyjny sprzęt akustyczny od 1979 roku, a wiedza specjalistyczna marki pozwoliła osiągnąć nowy poziom precyzji i osiągów przetworników głośnikowych.

Łączność oferuje wiele sposobów interakcji z głośnikiem za pośrednictwem wejść cyfrowych i analogowych, otwierając się na wszystko, od Bluetooth, AirPlay 2 i Google Cast, po tradycyjne gniazdo słuchawkowe 3,5 mm i gniazdo USB. Dostępne jest nawet złącze HDMI eARC, które z łatwością przekształci Mu-So w potężny soundbar do kina domowego.

Bezprzewodowy system muzyczny

 • Mu-so 2nd Generation jest następcą wielokrotnie nagradzanego bezprzewodowego systemu muzycznego Mu-so, zaprojektowanego przez naszych ekspertów w Salisbury w Anglii z myślą o najlepszej w swojej klasie wydajności, funkcjonalności i użyteczności.
 • Łącząc nasze 45-letnie mistrzostwo w dziedzinie hi-fi z najnowszą technologią przesyłania strumieniowego muzyki i najwyższą jakością projektowania, jest to najlepszy system, na który zasługujesz Ty i Twoja muzyka. Od strumieniowania do 32 bitów w wysokiej rozdzielczości do muzyki multiroom do dźwięku HDMI TV; nigdy nie słyszałeś tego tak dobrze z bezprzewodowego systemu „wszystko w jednym”.
 • Sercem Mu-so 2nd Generation jest platforma przesyłania muzyki Naim, opracowana przez 25 inżynierów w ciągu 3 lat, aby zapewnić najlepszą wydajność niezależnie od tego, czy grasz własną kolekcję cyfrową, słuchasz radia internetowego czy korzystasz z usług strumieniowania muzyki, takich jak TIDAL i Spotify. Ta uznana innowacja jest unikatowa w produktach do strumieniowego przesyłania muzyki Naim, takich jak seria Uniti i dedykowane odtwarzacze sieciowe, w tym flagowy ND 555.
 • Całkowicie nowy wielordzeniowy procesor DSP (Digital Signal Processor) zapewnia wyższą wydajność, zapewniając 2000 MIPS (miliony instrukcji na sekundę) w porównaniu z oryginalnym jednordzeniowym procesorem DSP Mu-so, 150MIPS. Dzięki temu możesz usłyszeć jeszcze więcej muzyki.
 • Stworzyliśmy także zupełnie nowy algorytm limitera, który kontroluje ruch głośników drugiej generacji Mu-so, gdy poziom głośności jest zbyt wysoki. Nowy limiter według projektu jest aktywny tylko przy ekstremalnych poziomach głośności i pomaga zachować czystość muzyki i zwiększyć długoterminową niezawodność.

 • wejścia audio: UPnP, AirPlay 2, usługi strumieniowania i radio internetowe (przez kabel Ethernet RJ45 lub Wi-Fi), cyfrowe: optyczne (do 96 kHz), analogowe: mini-jack 3,5 mm, USB/iPod: USB Type-A, Bluetooth (w tym aptX), sieć: Ethernet (10/100Mbps), Wi-Fi (802.11b/g)

 • moc wzmacniaczy: 450 W – 6x 75 W
 • obsługiwane formaty audio: WAV, FLAC i AIFF – do 24 bitów/192 kHz (łącze bezprzewodowe – do 48 kHz), ALAC (Apple Lossless) – do 24 bitów/96 kHz
 • (łącze bezprzewodowe – do 48 kHz), MP3 – do 48 kHz, 320 kbit (16 bitów), AAC – do 48 kHz, 320 kbit (16 bitów), OGG i WMA – do 48 kHz (16 bitów)
 • odtwarzanie gapless: WAV, FLAC i AIFF – do 24 bitów/192 kHz, ALAC (Apple Lossless) – do 24 bitów/96 kHz
 • wymiary produktu: 122 x 628 x 264 mm
 • waga netto: 11,20 kg
 • ilość minimalna: 1 szt.