Darmowa dostawa od 250zł InPost.  Chcesz coś porównać, zapytać pisz na: sklep@imperiumaudio.pl

SVS PB-1000 PRO Subwoofer aktywny

SVS PB-1000 PRO Subwoofer aktywny

 • KOD RABATOWY NA PRODUKTY SVS: 415-HN00-39IF ( kod wpisz w koszyku podczas składania zamówienia )
 • Maksymalny rabat to 10% w zależności od aktualnej promocji i wybranego towaru
 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 3588
 • Producent: SVS Revolution
 • Kod producenta: PB-1000 PRO
 • Waga (przybliżona waga gabarytowa): 24 kg
 • Dostępność: Dostępny w magazynie dostawcy Dostępny w magazynie dostawcy
 • Czas realizacji: 2-3 dni
  Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®
  Wybierając przedłużoną gwarancję zyskujesz nawet 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej swojego sprzętu.

 • Historia ceny
 • Cena netto: 3 739,02 zł / Sztuka 4 599,00 zł / Sztuka
 • Sztuka

Produkty dostępne na naszym magazynie wysyłamy w ciągu 24 godzin

Trusted Shops to 100% ochrony płatności. Każda transakcja ubezpieczona jest do 10000zł i więcej na twoje życzenie.

Wszystkie nasze produkty są nowe, pochodzą od autoryzowanych dystrybutorów i objęte są co najmniej dwuletnią gwarancją.

Wszystkie towary dostępne w naszym magazynie możesz zwrócić w ciągu 14 dni.

WARUNKI GWARANCJI: objęte są 5-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowana w systemie door-to-door przez autoryzowany serwis centralny
Typ Subwoofera: Aktywny

SVS PB-1000 PRO Subwoofer aktywny + przewód 3 lub 5 metrów

Firma SVS z siedzibą w Youngstown w stanie Ohio powstała w 1998 roku. Prowadzona jest przez pasjonata doskonałego dźwięku - Gary Yacoubiana. SVS jest zespołem ludzi, których łączy pasja tworzenia światowej klasy głośników, subwooferów i akcesoriów audio bez żadnych kompromisów. Ta filozofia spowodowała, że SVS stał się czołową marką subwooferów na świecie i jednym z najszybciej rozwijających się producentów głośników.

Trzęsąca pomieszczeniem moc wyjściowa znacznie poniżej progu słyszalności, z precyzyjną kontrolą i dokładnością, PB-1000 Pro niweczy oczekiwania dotyczące wydajności subwooferów w pobliżu ceny.

Przeprojektowany 12-calowy przetwornik SVS o dużym wychyleniu jest połączony z referencyjnym wzmacniaczem Sledge o mocy 325+ W RMS i 820 Watt mocy szczytowej z w pełni dyskretnym wyjściem MOSFET dla oszałamiająco wciągającego kinowego basu.

PB-1000 Pro jest zoptymalizowany z nową, dwu portową konstrukcją obudowy, zapewniającą bezproblemowe basy ze znikomo niskimi zniekształceniami i wyposażony w aplikację SVS Subwoofer DSP na smartfony do wygodnego strojenia i sterowania

Referencyjna wydajność subwoofera osiąga najniższy poziom w historii.

Oryginalny SVS PB-1000 wstrząsnął światem subwooferów dzięki niezrównanej wydajności w swojej cenie i nie tylko. Teraz PB-1000 Pro podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej dzięki większej mocy wyjściowej niskich częstotliwości, głębszemu rozszerzeniu basów aż do gardłowego 17 Hz, poprawiającej wydajność konstrukcji dwu portowej obudowy i ogromnemu ulepszeniu wrażeń użytkownika.

Całkowicie nowa wyobraźnia oryginalnego 10-calowego przetwornika, PB-1000 Pro zawiera całkowicie nowy 12-calowy przetwornik o dużym wychyleniu z podwójnymi magnesami ferrytowymi wysokiej jakości i wewnętrzną architekturą silnika zoptymalizowaną pod kątem FEA, zapewniającą ekstremalne wychylenia i masywną, nieskazitelną moc wyjściową. . Dzięki innowacjom w zakresie membrany, dźwięku przestrzennego, cewki drgającej i zespołu silnika, niewzruszony 12-calowy przetwornik wyzwala wstrząsający bas, którego nigdy wcześniej nie słyszano z subwoofera z portem w pobliżu ceny.

Korzystając z tej samej technologii wzmacniacza, co we flagowej serii SVS 16-Ultra, PB-1000 Pro oferuje 325 W RMS, wzmacniacz Sledge STA-325D o mocy szczytowej ponad 820 W z całkowicie dyskretnym wyjściem MOSFET. Wykorzystując ogromną moc, zapewniając jednocześnie dokładność i kontrolę, powstał 50 MHz procesor DSP Analog Devices Audio z krzywymi odpowiedzi częstotliwościowej precyzyjnie dostrojonymi do PB-1000 Pro.

PB-1000 Pro zawiera również aplikację SVS na subwoofer na smartfony, najwygodniejszy sposób regulacji głośności, dostępu do wielu funkcji DSP i zaprogramowania niestandardowych ustawień wstępnych dla profili strojenia jednym dotknięciem, zoptymalizowanych pod kątem muzyki, filmów, gier i nie tylko. Dostosuj częstotliwości zwrotnicy, trzypasmowy korektor parametryczny, polaryzację, wzmocnienie pomieszczenia i wiele więcej, a wszystko to z ulubionego miejsca.

Nowością w PB-1000 Pro jest konfiguracja z dwoma portami, która zapewnia większą moc wyjściową przy znacznie mniejszych zniekształceniach w porównaniu z oryginalnym modelem z serii 1000.

Technologia serii 1000 Pro Inspirowana inżynieria subwoofera zapewniająca bezkompromisową wydajność.

Nowa seria SVS 1000 Pro zawiera przełomowe rozwiązania technologiczne z serii 16-Ultra, 4000, 3000 i 2000 Pro. Ta technologia łączy się z ekskluzywnymi innowacjami z serii 1000 Pro, aby ustanowić nowy standard wartości wydajności subwoofera. Więcej ludzi niż kiedykolwiek może teraz cieszyć się drżącym basem poniżej progu ludzkiego słuchu z nieomylną dokładnością i kontrolą.


Główne Cechy:

Stożek z kompozytu włóknistego o wyjątkowym stosunku sztywności do masy generuje ogromne SPL podczas uruchamiania i zatrzymywania się w mgnieniu oka z niesamowitą precyzją. Opatentowane formowane wtryskowo obramowanie o ekstremalnym wychyleniu zapewnia bezbłędny ruch tłoka, zapewniając precyzyjną kontrolę i dokładność bez zniekształceń, nawet przy najwyższych poziomach napędu. Zespół silnika z podwójnym magnesem ferrytowym i przedłużonym aluminiowym biegunem zapewnia bezproblemową siłę napędową na żądanie, zapewniając subtelne i przesadzone basy. Malowany proszkowo kosz na przetwornik zoptymalizowany pod kątem FEA zapewnia maksymalną sztywność, wytrzymałość na rozciąganie i przenoszenie energii cieplnej. Konstrukcja dwuwarstwowej cewki drgającej zwiększa liniowość i wierność przy pełnym wychyleniu, jednocześnie minimalizując zniekształcenia i kompresję mocy. 


Specyfikacja:

 • 325 W RMS, ponad 820 watów mocy szczytowej Konstrukcja klasy D.
 • 50 MHz Analog Devices Audio DSP, 56-bitowe filtrowanie o podwójnej precyzji o wysokiej rozdzielczości
 • Zgodne z szerokim pasmem napięcia wejściowego dla audio konsumenckiego i profesjonalnego do poziomu wejścia liniowego 4 V.
 • Wysokowydajny rezonansowy SMPS LLC z 17A 650V MOSFET, przełączanie rezonansowe skutkuje niższymi EMI i najwyższą wydajnością.

Charakterystyka częstotliwościowa / dane akustyczne:

 • 17-260 Hz +/- 3 dB (tryb standardowy) 19-260 Hz +/- 3 dB (tryb uszczelniony)
 • Spodziewaj się głębszego rozszerzenia o 2-3 Hz w małych i średnich pomieszczeniach.
 • 2-metrowa płaszczyzna uziemienia z dala od struktur odbijających.
 • Specjalnie zoptymalizowane nachylenie odbiegające, aby maksymalnie wykorzystać dostępne wzmocnienie pomieszczenia.

Specyfikacja subwoofera:

 • Ochronna, nierezonansowa, bardzo gruba kratka z siatki z tkaniny ABS
 • W zestawie nóżki z izo elastomeru
 • Bardzo wytrzymały, wysoko prądowy przewód zasilający 6 '
 • Niesymetryczne wejście / wyjście stereo
 • Wejście stereo poziomu głośnika
 • Opcje Auto / On i Trigger poprzez aplikację, wyzwalacz 3-12 V AC / DC
 • Waga (bez opakowania): 19,3 kg z kratką
 • Masa wysyłkowa: 23,4 kg