Darmowa dostawa od 250zł InPost.  Chcesz coś porównać, zapytać pisz na: sklep@imperiumaudio.pl

ANTHEM Przedwzmacniacz STR

ANTHEM Przedwzmacniacz STR

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 3244
 • Producent: Anthem
 • Kod producenta: STR-1
 • Waga (przybliżona waga gabarytowa): 15 kg
 • Dostępność: Potwierdź dostępność przez e-mail lub telefon Potwierdź dostępność przez e-mail lub telefon
 • Czas realizacji: 2-4 dni
  Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®
  Wybierając przedłużoną gwarancję zyskujesz nawet 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej swojego sprzętu.

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 18 900,00 zł brutto
 • Cena netto: 19 918,70 zł / szt. 24 500,00 zł / szt.
 • szt.

Produkty dostępne na naszym magazynie wysyłamy w ciągu 24 godzin

Trusted Shops to 100% ochrony płatności. Każda transakcja ubezpieczona jest do 10000zł i więcej na twoje życzenie.

Wszystkie nasze produkty są nowe, pochodzą od autoryzowanych dystrybutorów i objęte są co najmniej dwuletnią gwarancją.

Wszystkie towary dostępne w naszym magazynie możesz zwrócić w ciągu 14 dni.

WARUNKI GWARANCJI: polskiego dystrybutora 24 miesiące

ANTHEM Przedwzmacniacz STR

Możesz liczyć na to, że przedwzmacniacz STR firmy Anthem zapewni najwyższy realizm brzmienia. 

Rewolucyjny przedwzmacniacz STR oparty jest na zupełnie nowej platformie. Daje większą kontrolę i posiada udoskonalenia: więcej opcji połączeń i możliwość wykorzystania bardziej zaawansowanych technologii. A to wszystko w jednym urządzeniu! Łączy zalety zaawansowanych przedwzmacniaczy z mocą procesora, a także funkcje, takie jak wiodący DAC, System Korekcji Akustyki Pomieszczenia ARC™, indywidualnie regulowany poziom basu dla wyjść subwoofera mono lub stereo, wejścia phono MM i MC - znacznie więcej funkcji niż przeciętny przedwzmacniacz.

KONWERSJA Z SYGNAŁU CYFROWEGO NA ANALOGOWY
Uzyskaj najwyższą jakość dźwięku z laptopa z systemem Windows lub Mac. Anthem STR wykorzystuje wysokiej jakości asynchroniczne wejście audio USB do przesłania cyfrowo zapisanej muzyki na doskonałe analogowe brzmienie.

EKSKLUZYWNE INNOWACJE ANTHEM
Przedwzmacniacz STR obejmuje najnowszą i najmocniejszą generację Systemu Korekcji Akustyki Pomieszczenia (ARC™), z 50% większą mocą przetwarzania niż jakakolwiek inna wersja ARC™. To autorskie narzędzie do kalibracji z łatwym w obsłudze interfejsem, które automatycznie kształtuje akustyczną scenę głośników, zapewniając najlepszą możliwą jakość dźwięku w unikalnej przestrzeni odsłuchowej. Jest to szczególnie ważne w przypadku niskich częstotliwości! Innymi innowacjami są wysokiej rozdzielczości przedwzmacniacz i sekcja cyfrowa z obsługą asynchronicznego portu USB próbkowania do 32-bit / 384 kHz PCM i DSD 2.8 / 5.6 MHz wykorzystujące sygnał z 64-bitową akumulacją i sprzężeniem zwrotnym, aby zachować najdrobniejsze szczegóły w muzyce bez jakichkolwiek strat! Sekcja konwersji cyfrowej na analogową została zaprojektowana tak, aby wiernie odtwarzać wszystkie dźwięki z oryginalnego źródła. Aby osiągnąć ten efekt we wszystkich rozdzielczościach wejściowych, wykorzystywana jest dedykowana asynchroniczna konwersja częstotliwości próbkowania 32-bit / 192 kHz. W ten sposób filtr antyobrazowy DAC jest zoptymalizowany pod kątem samej częstotliwości próbkowania, co daje w rezultacie zakres częstotliwości audio, który nie ma sobie równych pod względem czystości, niezależnie od formatu wejściowego. W tym procesie dane są odzyskiwane, zapewniając odporność na zakłócenia źródła danych.

Przez resztę obwodów DAC, cienkowarstwowe i precyzyjne rezystory są używane, by zapewnić minimum zniekształceń, najniższy poziom szumu i najbardziej przejrzysty dźwięk. Inne jednostki DAC mogą pochwalić się samą wydajnością układu DAC, ale my patrzymy na scenografię DAC jako całość - DAC w przedwzmacniaczu STR nie ma żadnych paraliżujących wąskich gardeł. Oprócz najnowocześniejszej technologii, design przedwzmacniacza STR sprawia zupełnie inne wrażenie. Wyświetlacz na przednim panelu daje zaskakująco gładką kontrolę dzięki łatwemu w nawigacji menu ustawień, a luksusowy i elegancki nowoczesny design dostępny jest w dwóch pięknych wykończeniach, czarnym lub srebrnym.

WIĘCEJ OPCJI SUBWOOFERA
Przedwzmacniacz STR daje więcej możliwości konfiguracji subwoofera. Użyj jednego subwoofera lub dwóch dla obu kanałów lub dwóch niezależnych subwooferów prawego i lewego kanału. Zarządzanie basami w połączeniu z ARC zostało zaprojektowane w celu bezproblemowego mieszania subwooferów, zapewniając niesamowicie dokładną i realistyczną wydajność.

CEWKA RUCHOMA I RUCHOMY MAGNES PHONO
Anthem wziął również pod uwagę odradzającą się popularność płyt winylowych i zawiera osobne wejścia dla ruchomych magnesów i wkładek z kartridżem oraz sekcją phono całkowicie ekranowaną w celu utrzymania czystego sygnału. Przejrzystość i perfekcyjność przedwzmacniacza STR ujawnia ukrytą magię klasycznych mediów. Ponadto, krzywa phono jest płynnie regulowana w celu poprawnego odtwarzania dowolnego zapisu, który poprzedza standard korekcji RIAA.

HOME THEATER BYPASS
Koncepcja połączenia przedwzmacniacza stereofonicznego z systemem kina domowego zostaje wyniesiona na zupełnie nowy poziom. Przedwzmacniacz STR obsługuje dwa kanały subwoofera w zamian za dwa kanały przednie. Złącze XLR i RCA jest dostępne dla wszystkich kanałów, a tryb obejściowy HT włącza się, gdy przedwzmacniacz jest w trybie czuwania. W ten sposób nie trzeba go włączać podczas oglądania filmów. Aby umożliwić najczystszą ścieżkę sygnału, przekaźniki są używane do twardego doprowadzania gniazd wejściowych do wyjść - Przedwzmacniacz STR w zasadzie staje się prostym przewodem!

KOMPONENTY PREMIUM
Starannie wyselekcjonowane komponenty użyte do wykonania urządzenia, a wszystkie zostały zaprojektowane i wykonane przez markę Anthem. Uważamy, że dwukanałowe słuchanie wymaga szczególnej precyzji. Każdy element musi równoważyć ekstremalną moc i delikatną przejrzystość brzmienia, a nieskazitelna integralność sygnału jest wskaźnikiem wydajności stereo. Anthem STR został zaprojektowany właśnie do tego celu. Z możliwie najkrótszymi ścieżkami sygnału i różnicowym układem analogowym względem cyfrowego, aby zniwelować niechciane artefakty i ograniczyć szumy do minimum.

NIEZRÓWNANY KUNSZT
Solidna jakość wykonania współgra z czystym, czystym, audiofilskim brzmieniem w całym spektrum częstotliwości.

Dźwięk zoptymalizowany dla każdej przestrzeni! Przedwzmacniacz STR wyposażony jest w wyjątkową technologię korekcji akustycznej pomieszczenia (ARC™). ARC™ używa mikrofonu do kalibracji i zaawansowanych algorytmów DSP do szybkiego i łatwego optymalizowania wydajności pracy w dowolnej przestrzeni.
W zaledwie kilku prostych krokach mikrofon mierzy moc wyjściową dźwięku, porównuje ją z optymalnymi krzywymi, by natychmiast dostosować ustawienia w celu uzyskania doskonałego dźwięku. Usłyszysz różnicę, jaką zapewnia ARC™.

WSPÓŁPRACA Z SYSTEMEM KOREKCJI AKUSTYKI POMIESZCZENIA ANTHEM ARC™

Ulepsz akustykę pomieszczenia w wybrany sposób:
• ŁATWO (użyj urządzenia iOS) - Ściągnij aplikację Anthem ARC™ Mobile, użyj wbudowanego mikrofonu i zmierz parametry w pięciu wybranych miejscach. To tylko kilka minut do lepszego dźwięku!
• ŚREDNIOZAAWANSOWANIE (użyj urządzenia iOS, mikrofonu do kalibracji oraz oprogramowania Anthem ARC™ Mobile) - Pobierz aplikację Anthem ARC™ Mobile na swoje urządzenie iOS. Z menu aplikacji wybierz „mikrofon”, podłącz dołaczony przewód 3.5mm ze swojego urządzenia prosto do mikrofonu do kalibracji ARC™ z podwójnym wyjściem typu jack i zmierz parametry w pięciu wybranych miejscach.
• PROFESJONALNIE (użyj urządzenia PC, mikrofonu do kalibracji oraz oprogramowania Anthem ARC™) - Pobierz oprogramowanie Anthem ARC™ na swój komputer. Użyj dołączonego mikrofonu do kalibracji, przewodu USB i uruchom program ARC™ na swoim komputerze. Połacz komputer z STR używając
drugiego przewodu USB lub połacz je bezprzewodowo za pomocą swojej sieci. Zmierz parametry: możesz to zrobić aż do dziesięciu wybranych miejsc oraz, jeśli chcesz, zrób to kilka razy, wydrukuj pomiary i sam zadecyduj, które ustawienie jest dla Ciebie najbardziej dogodne!

Specyfikacja:

• wysokiej wydajności przedwzmacniacz
• kompatybilny z Systemem Korekcji Akustyki Pomieszczenia ARC™
• zarządzanie basem dla dwóch subwooferów: dla sygnału mono i stereo
• próbkowanie źródeł z niższej rozdzielczości aż do 32-bit / 192 kHz
• asynchroniczny DAC USB obsługuje sygnały 32-bitowe / 384 kHz PCM oraz DSD 2,8 / 5,6 MHz
• wejścia S/PDIF koaksjalne, optyczne i zbalansowane AES / EBU dla sygnałów do 192 kHz
• wkładki phono MM i MC, zbalansowane XLR i pojedyncze wejścia analogowe RCA
• wyświetlacz graficzny na panelu przednim dla łatwej nawigacji
• zbalansowane wyjście dla wszystkich kanałów w tym dla dwóch subwooferów
• home Theater Bypass Mode: tryb bezpośredni pracujący bez potrzeby uruchamiania urządzenia, współpracuje dla wejścia RCA/XLR dla dwóch subwooferów
• możliwość sterowania poprzez Ethernet i RS-232 i pilota
• analogowy tryb bezpośredni
• wkładki MM>sześć wstępnych ustawień krzywych RIIA z możliwością własnej korekcji dla odtwarzania starych nagrań