Darmowa dostawa od 250zł InPost.  Chcesz coś porównać, zapytać pisz na: sklep@imperiumaudio.pl

ANTHEM MCA 225 v.2 Końcówka mocy 2 - kanałowa

ANTHEM MCA 225 v.2 Końcówka mocy 2 - kanałowa

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 3788
 • Producent: Anthem
 • Kod producenta: MCA225v.2
 • Waga (przybliżona waga gabarytowa): 20 kg
 • Dostępność: Dostępny na zamówienie Dostępny na zamówienie
 • Czas realizacji: 3-4 dni
  Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®
  Wybierając przedłużoną gwarancję zyskujesz nawet 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej swojego sprzętu.

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 9 499,00 zł brutto
 • Cena netto: 9 512,20 zł / szt. 11 700,00 zł / szt.
 • szt.

Produkty dostępne na naszym magazynie wysyłamy w ciągu 24 godzin

Trusted Shops to 100% ochrony płatności. Każda transakcja ubezpieczona jest do 10000zł i więcej na twoje życzenie.

Wszystkie nasze produkty są nowe, pochodzą od autoryzowanych dystrybutorów i objęte są co najmniej dwuletnią gwarancją.

Wszystkie towary dostępne w naszym magazynie możesz zwrócić w ciągu 14 dni.

WARUNKI GWARANCJI: polskiego dystrybutora 24 miesiące

ANTHEM MCA 225 v.2 Końcówka mocy 2 - kanałowa

Aby uzupełnić procesory AVM 90 i AVM 70 Anthem wprowadził wzmacniacze MCA 525, 325 i 225 drugiej generacji. Dostępne w konfiguracjach 5, 3 i 2-kanałowych, charakteryzują się solidną i wydajną mocą i niezawodnością. Wzmacniacze MCA drugiej generacji zapewniają wyjątkowo niskie THD, co zapewnia czyste, pozbawione szumów brzmienie.

NOWE FUNKCJE

 • Wysoka moc wyjściowa dla mniejszych zniekształceń.
 • Dopasowane do procesorów AVM 90 i AVM 70.
 • Zaawansowany system monitorowania obciążenia (ALD) zapewnia długotrwałą wydajność.
 • 8 dwubiegunowych końcówek wyjściowych na kanał dla mniejszego obciążenia komponentów.
 • Pobór mocy w trybie czuwania poniżej 2W.

Co jest potrzebne, aby poprawić doskonałość?

Ponad 20 lat pracy. Efekt niekończących się godzin badań i testów. Chęć budowania od podstaw. Skupienie się na jednym celu. Innowacje i technologia. Przedstawiamy nową generację wzmacniaczy Anthem MCA, zaprojektowanych, skonstruowanych i wyprodukowanych w Kanadzie!

Liczą się rzeczy małe MCA drugiej generacji redukuje użycie wewnętrznego okablowania, zapewniając znacznie gładszą ścieżkę obwodu i czysty, niezakłócony dźwięk. Zastosowanie nisko strumieniowych transformatorów toroidalnych i tranzystorów wejściowych zapewnia poczucie przejrzystości, nawet przy dynamicznie złożonym materiale.

Poprawiliśmy również wydajność, w tym szybkość i przepustowość. Przy stosunku sygnał-szum wynoszącym 120 dB szum tła praktycznie nie istnieje, pozostawiając po prostu czystą, naturalną reprodukcję dźwięku. Wyższa moc dla wymagających obciążeń Doświadcz ogromnej dynamiki do 600W mocy przy wymagającym obciążeniu 2Ω.
Zarówno impedancja wzmacniacza, jak i indukcyjność okablowania zostały zminimalizowane, aby zapewnić czystą ścieżkę dla maksymalnej mocy - nawet w najbardziej wymagających warunkach. Podczas gdy inne  wzmacniacze 5-kanałowe często używają jednego zasilania dla wszystkich kanałów, nowy MCA 525 ma dwa duże zasilacze. Rezultatem jest natychmiastowa moc - bez wpływu na separację kanałów.

Technologia Advanced Load Monitoring™

Ekskluzywna technologia ALM™ monitoruje wewnętrzną temperaturę, moc i napięcie, aby zapewnić bezpieczną i nieprzerwaną długotrwałą pracę, jednocześnie eliminując potrzebę stosowania wewnętrznych bezpieczników. ALM™ nie znajduje się na ścieżce sygnału, więc nigdy nie przeszkadza. Zamiast tego ALM włącza się natychmiast, ale tylko w najbardziej ekstremalnych okolicznościach, aby chronić wzmacniacz (i kolumny) przed uszkodzeniem. ALM™ obniża prawdopodobieństwo przepalenia bezpiecznika sieciowego podczas przeciążenia. W przypadku wystąpienia błędu, kanały, na które nie ma on wpływu, kontynuują odtwarzanie, a działanie wszystkich kanałów zostaje automatycznie wznowione, gdy warunki powrócą do normalnego stanu. Dioda LED na panelu przednim zawsze potwierdza ten stan.

Ekologiczny “Standby”
Oprócz zmniejszonego poboru przy rozruchu, nowe wzmacniacze MCA zużywają tylko do 2W w trybie „gotowości”. Podobnie jak w przypadku wszystkich wzmacniaczy Anthem, można je włączać ręcznie, za pomocą wyzwalacza lub po wykryciu sygnału wejściowego Audiofilskie zaciski zapewniają pewny chwyt kabla głośnikowego.

Nowe wzmacniacze Anthem
MCA równoważą złożoną dynamikę najbardziej wymagających współczesnych multimediów wielokanałowych z rzadką finezją wymaganą do zaspokojenia audiofilskich potrzeb. Zapewniają moc w wymagających obciążeniach o niskiej impedancji, niezawodność i estetykę która pasuje do eleganckich przedwzmacniaczy / amplitunerów AVM 90 i AVM 70. 

WYDAJNOŚĆ
MCA 525, MCA 325 i MCA 225 drugiej generacji są zaprojektowane i zbudowane w Kanadzie i są jak żadne inne wzmacniacze na świecie: niestandardowe niskoszumowe mocne transformatory toroidalne; wysokoprądowe bipolarne tranzystory wyjściowe; wysokiej jakości kondensatory filtrujące; zaawansowane zasilanie; duże aluminiowe radiatory; specjalnie zaprojektowane podwójne terminale; opatentowany układ automatycznego włączania / wyłączania. Doskonałe wykonanie, które znajduje odzwierciedlenie w czystym brzmieniu o audiofilskiej jakości w całym pasmie częstotliwości.

AUDIOFILSKIE TERMINALE
Nasze specjalnie zaprojektowane, ponadwymiarowe, solidne terminale zapewniają pełną moc przez cały czas. Są łatwe w użyciu i współpracują z większością konektorów.

STABILNOŚĆ
Nasze wzmacniacze są niewiarygodnie stabilne w dużych obciążeniach kolumn o niskiej impedancji, dzięki czemu doskonale brzmią - są niezawodne nawet w najtrudniejszych warunkach.

ODŁĄCZANY KABEL ZASILANIA
Dołączając odłączany kabel zasilania IEC (żeńskie gniazdo) i przewody o 14 AWG, wzmacniacze MCA dodatkowo demonstrują swoją najwyższą jakość.

MASYWNE ZASILACZE TOROIDALNE
Wzmacniacze MCA zapewniają niesamowitą dynamikę dzięki masywnym, „zatwierdzonym przez audiofilów” zasilaczom zaprojektowanym z myślą o wysokim napięciu. Toroidalne nisko strumieniowe transformatory zapewniają wyjątkowo cichą pracę, minimalizując rozproszone promieniowanie pola magnetycznego. Zapewnia to czystą, niskoszumową moc, która jest potrzebna do odtworzenia pełnej dynamiki kina domowego oraz najbardziej złożonych ścieżek muzycznych.

Moc wyjściowa 225W / 8ohm
400W / 4ohm
600W / 2ohm
Pasmo przenoszenia 20Hz - 20kHz (±0.2dB)
Współczynnik tłumienia (20Hz - 1kHz) 300
THD <1% (@100W)
Impedancja 10kOhm (RCA)
15kOhm (XLR)
Wzmocnienie napięcia 29dB
Zużycie energii 1W (standby), 35W (bezczynnie), 240W (typowo), 500W (maksymalnie)
Wymiary (W x S x G) 16.9 x 43.8 x 46 cm
Waga 18 kg / szt.