Darmowa dostawa od 250zł InPost.  Chcesz coś porównać, zapytać pisz na: sklep@imperiumaudio.pl

ANTHEM AVM 90 Procesor Kina domowego Przedwzmacniacz AV

AVM 90 PROCESOR KINA DOMOWEGO EISA 2022/23

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 4359
 • Producent: Anthem
 • Kod producenta: AVM90
 • Waga (przybliżona waga gabarytowa): 11 kg
 • Dostępność: Potwierdź dostępność przez e-mail lub telefon Potwierdź dostępność przez e-mail lub telefon
 • Czas realizacji: 2-5 dni
  Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®
  Wybierając przedłużoną gwarancję zyskujesz nawet 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej swojego sprzętu.

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 35 800,00 zł brutto
 • Cena netto: 33 983,74 zł / sztuka 41 800,00 zł / sztuka
 • sztuka

Produkty dostępne na naszym magazynie wysyłamy w ciągu 24 godzin

Trusted Shops to 100% ochrony płatności. Każda transakcja ubezpieczona jest do 10000zł i więcej na twoje życzenie.

Wszystkie nasze produkty są nowe, pochodzą od autoryzowanych dystrybutorów i objęte są co najmniej dwuletnią gwarancją.

Wszystkie towary dostępne w naszym magazynie możesz zwrócić w ciągu 14 dni.

WARUNKI GWARANCJI: 24 miesiące autoryzowanego dystrybutora Polpak Systemy AV

ANTHEM AVM 90 Procesor Kina domowego Przedwzmacniacz AV

PROCESOR KINA DOMOWEGO EISA 2022/23

AVM 90, najlepszy procesor Anthema, zapewnia nie tylko dojrzałe i angażujące brzmienie, ale ma również inne zalety cenne w najlepszych systemach kina domowego – szerokie możliwości połączeniowe, obsługę wszelkich standardów audio i wideo, zaawansowaną kalibrację. Przygotowuje sygnał aż dla dziewiętnastu kanałów (wliczając w to cztery niezależne wyjścia LFE), pozwalając przesłać sygnały zbalansowane do końcówek mocy MCA i razem z nimi obsługiwać w bezkompromisowy sposób najbardziej rozbudowane systemy. Przyjmuje sygnały z najnowocześniejszych źródeł, porty HDMI 2.1 wspierają 8K/60Hz, 4K/120Hz i HDR. Firmowy system korekcji ARC Genesis doprowadzi użytkownika do najlepszych rezultatów, gdy na tle zrównoważonej charakterystyki, z bezbłędnie zintegrowanym basem, pojawi się bogactwo detali i precyzyjne lokalizacje.

AVM 90 to nasz nowy flagowy procesor A/V z ulepszonymi obwodami audio, 4 niezależnymi wyjściami na subwoofer i doskonałym 32-bitowym przetwornikiem cyfrowo-analogowym z możliwością próbkowania 768 kHz. Reprezentuje najwyższą ekspresję jakości dźwięku Anthem.

Zaktualizowano kodeki audio zorientowane obiektowo o obsługę do 15,4 kanałów; a także wbudowana obsługa strumieniowania dla Apple AirPlay2, Google Chromecast, Bluetooth, Spotify Connect i Roon (wkrótce).
Obsługa wideo obejmuje 7 wejść HDMI 2.1 z 2 wyjściami oraz eARC do bezproblemowej integracji z inteligentnymi telewizorami. Idealne przekazywanie sygnałów Ultra HD z prędkością do 18,2 Gb/s z Dolby Vision, HDR lub Hybrid Log Gamma zapewnia optymalną prezentację mediów wizualnych.

Nowy procesor AVM 90  łączy wszystkie nowoczesne technologie w jednym komponencie.

NOWE FUNKCJE

 • Nowa platforma elektroniki, do 15,4 kanałów, HDMI 2.1 HDCP 2.3.
 • Wszystkie kodeki zorientowane obiektowo zostały zaktualizowane do najnowszej wersji DTS:X i Dolby Atmos.
 • Ulepszony IMAX.
 • Cztery niezależne wyjścia subwoofera w AVM 90 umożliwiają ARC Genesis korygowanie wielu subwooferów indywidualnie w celu uzyskania odpowiedzi częstotliwościowej i wyrównania fazy.
 • Niezależne wyjście HDMI Zone 2.
 • ARC Genesis jest teraz wyposażony w bardziej precyzyjny mikrofon, zapewniający lepsze wyniki w każdym środowisku odsłuchowym.
 • Strumieniowanie niezależne od platformy za pomocą AirPlay2, Google Chromecast (audio), Bluetooth v4.2 oraz Spotify Connect i Roon (wkrótce!).
 • Niezawodna platforma sieciowa z konfiguracją internetową i aktualizacjami bezprzewodowymi.
 • Platforma DSP nowej generacji.
 • Zmodernizowana konstrukcja z wyświetlaczem na przednim panelu o wysokiej rozdzielczości.
 • Przedwzmacniacz gramofonowy MM.

Anthem Room Correction (ARC®) Genesis
ARC Genesis to najnowsze oprogramowanie, które współpracuje z wieloma produktami Anthem lub Paradigm obsługującymi ARC. Nowe funkcje obejmują wsparcie zarówno dla komputerów Mac, jak i Windows; nowe opcje regulacji krzywej docelowej, w tym głębokie basy i wysokie częstotliwości; ulepszone algorytmy i wiele więcej.

ARC Genesis jest wstecznie kompatybilny z wieloma produktami Anthem i Paradigm, które obsługują ARC lub PBK. Pełną listę znajdziesz na AnthemARC.com. Ta trzecia generacja oprogramowania Anthem Room Correction stanowi znaczący krok naprzód w korekcji pomieszczenia dzięki najbardziej wszechstronnemu zestawowi funkcji. ARC Genesis zmienia jakość dźwięku kompatybilnych głośników lub elektroniki, zachowując jednocześnie unikalny charakter każdego pomieszczenia. Opatentowane oprogramowanie DSP (Digital Signal Processing) współpracuje ze skalibrowanym mikrofonem (dostarczanym z wieloma produktami obsługującymi ARC i PBK), zapewniając zadziwiającą poprawę słyszanego dźwięku.

CAŁKIEM NOWY INTERFEJS 

Anthem Web User Interface jest teraz wbudowany we wszystkie odbiorniki MRX i procesory AVM. Korzystając z telefonu, tabletu lub laptopa, właściciele mogą łatwo uzyskać dostęp do dowolnej funkcji lub ustawienia i wprowadzać zmiany w locie. Włącz i wyłącz główną lub drugą strefę, dostosuj głośność, zmień tryby audio lub dostosuj przycinanie kanałów, aby uzyskać doskonałe wrażenia z dźwięku przestrzennego. Web UI może być również używany do kalibracji opóźnień i poziomów głośników oraz konfiguracji ustawień sieciowych/opcji sterowania. Urządzenia źródłowe można zmieniać, co upraszcza konfigurację, umożliwiając eliminację nieużywanych wejść. Instalatorzy mogą importować i eksportować pliki, aby zdalne zarządzanie było proste i wygodne.

CAŁKOWICIE NOWA PLATFORMA STREAMINGOWA

Wszystkie procesory Anthem AVM i amplitunery MRX zawierają zestaw opcji przesyłania strumieniowego, które mogą pobierać muzykę z lokalnej pamięci lub z Internetu. Dzięki szybkiemu przetwarzaniu Anthem i doskonałej konwersji za pomocą wysokiej klasy przetworników cyfrowo-analogowych jakość dźwięku może być równie dobra, jak płyta CD w dedykowanym odtwarzaczu.
W niektórych przypadkach strumienie o wysokiej rozdzielczości mogą brzmieć nawet lepiej niż płyty CD, zbliżając się do jakości dźwięku SACD, DVD-A i Blu-ray.

Wszystkie modele AVM / MRX obsługują Apple AirPlay i AirPlay 2, które umożliwiają użytkownikowi strumieniowe przesyłanie treści oraz utworów przechowywanych w sieciach lokalnych do dowolnego urządzenia obsługującego AirPlay. AirPlay 2 dodaje obsługę odtwarzania na wielu urządzeniach, dzięki czemu możesz słuchać swojej muzyki w całym domu.

Google Chromecast umożliwia użytkownikowi strumieniowe przesyłanie treści z dowolnego urządzenia z systemem Android (telefon, tablet lub laptop) do dowolnego modelu AVM / MRX. Jeśli możesz słuchać jej na telefonie, możesz przesyłać ją do amplitunera lub procesora Anthem.

Wszystkie modele AVM / MRX obsługują Bluetooth, co pozwoli na strumieniowe przesyłanie utworów przechowywanych na urządzeniach takich jak telefony, tablety i laptopy.

SOLIDNA INTEGRACJA
Anthem AVM 90 umożliwia sterowanie zewnętrzne i sterowanie przez protokół IP, co umożliwia łatwe dostosowanie z rozwiązaniami integracyjnymi innych firm. System współpracuje z kontrolą IP dla urządzeń wymienionych poniżej.

FILMY TAK REALISTYCZNE, JAK NIGDY WCZEŚNIEJ
Czym jest IMAX ENHANCED®? IMAX ENHANCED to jedyny sposób, aby doświadczyć charakterystycznego dla IMAX obrazu, dźwięku i skali w domu. IMAX Enhanced łączy cyfrowo zremasterowaną zawartość 4K HDR i technologie audio DTS z najlepszymi w swojej klasie elektroniką użytkową i platformami przesyłania strumieniowego.

Czym jest DTS:X™?
DTS: X to kodek audio nowej generacji firmy DTS, który to wykorzystuje dźwięk oparty na obiektach, aby umożliwić nowe wrażenia dźwiękowe. DTS: X umieszcza dźwięk tam, gdzie pojawiłby się naturalnie w przestrzeni, tworząc najbardziej realistyczne, wielowymiarowe doznania dźwiękowe. Wolny od ograniczeń dotyczących kanałów, dźwięk można umieścić i przenieść w miejsce, w którym można go usłyszeć w prawdziwym świecie. Ponieważ DTS: X nie wymaga żadnego konkretnego układu głośników, możesz zaaranżować swój system kina domowego w dowolny sposób. Dzięki DTS: X masz kontrolę nad wrażeniami słuchowymi. Trudna do usłyszenia ścieżka może zostać wydobyta z dźwięków tła, aby zapewnić bardziej osobiste wrażenia z rozrywki.

Wsteczna kompatybilność! DTS odtwarza wszystkie formaty DTS, w tym DTS Digital Surround i DTS-HD Master Audio. Strumienie bitowe DTS: X są wstecznie kompatybilne ze starszymi amplitunerami DTS AVR i brzmią świetnie.

Wciągający dźwięk! DTS: X umieszcza dźwięk tam, gdzie pojawiłby się naturalnie, tworząc wielowymiarowe doznania dźwiękowe. Bądź przygotowany - większa głębia i zwiększony realizm sprawiają, że horrory są bardziej przerażające, komedie bardziej głośne, a sceny pościgów samochodowych jeszcze bardziej realistyczne.

Uwolnione od kanałów poszczególne dźwięki są precyzyjnie rozmieszczone
w pomieszczeniu i mogą się poruszać wokół Ciebie, w tym nad głową i nisko, zanurzając Cię w każdym utworze. Krystalicznie czysta jakość Niezależnie od tego, czy jest to intymny dialog, czy złożony krajobraz dźwiękowy, każdy szczegół ożywa z bogatą klarownością i głębią, więc nic nie przegapisz.

Elastyczność! DTS: X dostosowuje się do praktycznie każdego układu głośników kina domowego, dzięki czemu masz swobodę wyboru tego, co najlepiej pasuje do Twojego domu.

Czym jest Dolby Atmos®Dźwięk nigdy nie brzmiał tak dobrze. Poczuj głębsze połączenie z historiami i muzyką, którą kochasz, dzięki dźwiękowi, który porusza się wokół Ciebie z zapierającym dech w piersiach
realizmem.

Poczuj więcej! Zwiększ głośność emocji dzięki tak bogatemu, wciągającemu i czystemu dźwiękowi, że poczujesz silniejsze połączenie z postaciami i muzyką.

Wspierane przez artystów. Dolby Atmos poszerza kreatywność artystów i twórców. Instrumenty i wokale mogą być artykułowane z niesamowitą wyrazistością. Wykorzystanie wielowymiarowej przestrzeni sprawia, że słuchacze mają wrażenie, że weszli do środka utworu.

Specyfikacja:

 • Typ / Konstrukcja Przedwzmacniacz
 • Maksymalna moc wyjściowa (<0.1% THD) 10.7 VRMS, Subwoofer 11 VRMS
 • THD+N (4 Vrms wyjście) -102 dB
 • Stosunek sygnału do szumu (wyjście 4 Vrms, filtr IEC-A) 115 dB
 • Łączność bezprzewodowa Tak
 • Ethernet Tak
 • Pasmo przenoszenia 20 Hz — 35 kHz (+/-0.2dB)
 • Pasmo przenoszenia, bezpośrednio anlagowe 20 Hz — 80 kHz (+0, -2 dB)
 • Wymagania dotyczące zasilania Wersja 120 V
 • W krajach, w których napięcie sieciowe wynosi 120 V, ten produkt jest zasilany z jednofazowego źródła prądu przemiennego o napięciu od 108 V do 132 V przy częstotliwości 60 Hz.
 • Wersja 220-240 V
 • W krajach, w których napięcie sieciowe wynosi 220, 230 lub 240 V, produkt ten jest zasilany z jednofazowego źródła prądu przemiennego o napięciu od 198 V do 264 V przy częstotliwości 50 Hz.
 • Zużycie energii Typowe obciążenie 60 W
 • Tryb gotowości 0,3 W
 • Kontrola IP w trybie czuwania włączona 1,8 W
 • Włączone obejście HDMI w trybie gotowości 4,9 W
 • Wymiary (W x S x G) 15.24 x 43.18 x 36.4 cm
 • Waga 10.1 kg
 • Kolor Czarny