Darmowa dostawa od 250zł InPost.  Chcesz coś porównać, zapytać pisz na: sklep@imperiumaudio.pl

Fyne Audio FA501iC Głośnik instalacyjny sufitowy

Fyne Audio FA501iC Głośnik instalacyjny sufitowy

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 3721
 • Producent: Fyne Audio
 • Kod producenta: FA501iC
 • Waga (przybliżona waga gabarytowa): 4 kg
 • Dostępność: Dostępny w naszym magazynie Dostępny w naszym magazynie
 • Czas realizacji: 24h
  Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®
  Wybierając przedłużoną gwarancję zyskujesz nawet 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej swojego sprzętu.

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 799,00 zł brutto
 • Cena netto: 690,24 zł / sztuka 1 299,00 zł 849,00 zł / sztuka
 • sztuka

Produkty dostępne na naszym magazynie wysyłamy w ciągu 24 godzin

Trusted Shops to 100% ochrony płatności. Każda transakcja ubezpieczona jest do 10000zł i więcej na twoje życzenie.

Wszystkie nasze produkty są nowe, pochodzą od autoryzowanych dystrybutorów i objęte są co najmniej dwuletnią gwarancją.

Wszystkie towary dostępne w naszym magazynie możesz zwrócić w ciągu 14 dni.

Głośniki zewnętrzne: Nie
WARUNKI GWARANCJI: 2 LATA realizowana w systemie door-to-door przez autoryzowany serwis centralny
Zasilanie 100V: Nie

Fyne Audio FA501iC Głośnik instalacyjny sufitowy

POZNAJ SERIĘ FA500iC

Najwyższa wydajność, wysoka wydajność i wiodące w swojej klasie obrazowanie definiują flagową gamę głośników Fyne Audio FA500iC Home Install. Zaprojektowana w oparciu o te same wielokrotnie nagradzane przetworniki IsoFlare, co głośniki wolnostojące F500, ta prestiżowa seria głośników do montażu na zamówienie sprawdza się równie dobrze w sufitach, jak i w ścianach pustych. Precyzyjnie dostrojona pod kątem audiofilskiej charakterystyki częstotliwościowej i zapierającej dech w piersiach dynamiki w idealnie dopasowanej, nieskończonej pozycji odgrody, seria Fyne FA500iC zapewnia najwyższą jakość dźwięku w głośnikach do instalacji domowej.

Szczegółowy, wyrafinowany i wyrazisty głośnik FA501iC Home Install łączy całą technologię i wyrafinowanie głośników serii Fyne F500 do dyskretnych, niestandardowych aplikacji instalacyjnych w domu. Oparty na 150-milimetrowym (6”) głośniku Fyne IsoFlare, ten audiofilski głośnik stawia 25-milimetrowy tytanowy tweeter kompresyjny w sercu wielowłóknowego stożka średniotonowego, uzupełnionego przez dźwięk przestrzenny FyneFlute. Rezultatem jest niezrównana klarowność i obrazowanie, wnoszące wszystkie zalety pełnozakresowego przetwornika punktowego do głośnika do instalacji domowej. Dzięki zwrotnicy dostrojonej tak, aby uzyskać to, co najlepsze z nieskończonej pozycji przegrody montowanej wpuszczanie i płytkiej głębokości poniżej 100 mm, ten kompaktowy głośnik jest idealny do montażu w suficie lub w ścianie. W komplecie z łatwymi w montażu zaciskami i okrągłymi i kwadratowymi niskimi profilami oraz w pełni malowalnymi maskownicami, FA501iC zapewnia dźwięk o wysokiej wydajności, jednocześnie płynnie wtapiając się w pomieszczenie.

KRZYŻOWANIE

Niskostratne cewki indukcyjne z rdzeniem laminowanym i wysokiej jakości kondensatory poliestrowe są używane wyłącznie w zwrotnicach serii FA500iC. Rezultatem jest wyjątkowo czysta ścieżka sygnału i bardzo niskie straty w zwrotnicach, zapewniając najlepszą rozdzielczość detali i komunikację muzyczną.

KINO DOMOWE

Seria FA500iC imponuje zarówno filmami, jak i muzyką. Technologia sterownika źródła punktowego Fyne Audio jest idealna do artykulacji najdrobniejszych szczegółów filmu z najwyższą dokładnością. Wysoka wydajność i wysoka moc oznacza, że ​​seria FA500iC zapewnia niewiarygodnie dynamiczną i realistyczną wydajność, niezależnie od tego, czy jest używana jako 5.1, czy dodatkowy kanał FX na suficie.

WIELOSTREFOWOŚĆ

Seria FA500iC wykorzystuje technologię przetworników punktowych Fyne Audio w połączeniu z kompatybilnym wielostrefowym wzmacniaczem innej firmy, dzięki czemu idealnie nadają się do naturalnie brzmiącego tła muzycznego. Alternatywnie, jeśli chcesz zwiększyć głośność w jednej lub więcej strefach, wydajność i wysoka moc oznacza, że ​​seria FA500iC zapewnia niewiarygodnie dynamiczną wydajność z głośnikiem zaprojektowanym z uwzględnieniem architektury.

TECHNOLOGIA ŹRÓDŁA PUNKTOWEGO

Przetworniki IsoFlare modelu FA500iC są wyposażone w bardzo sztywny tweeter kompresyjny z kopułką tytanową w sercu innowacyjnego wielowłóknowego stożka basowego z obramowaniem FyneFlute. Konstrukcja zapewnia stałą kierunkowość czoła fali, zapewniając doskonałe obrazowanie nawet poza osią. Promieniowy wzór dyspersji oznacza, że ​​dźwięk jest równie dopracowany z przodu, z tyłu lub z boku głośnika, gdy jest zainstalowany w suficie. Zastosowane w ścianie szerokie obrazowanie i wyjątkowa szczegółowość sprawiają, że modele FA500iC są idealne do wysokowydajnych systemów stereo i wielokanałowych.

ZWROTNICA

W oparciu o zwrotnicę z serii F500, seria FA500iC wykorzystuje podobną linię komponentów o najwyższej specyfikacji, w tym niskostratne, laminowane cewki indukcyjne i wysokiej jakości kondensatory poliestrowe. Dostrojony tak, aby uzyskać to, co najlepsze z dokładnie dopasowanego miejsca, rezultatem jest wyjątkowo czysta ścieżka sygnału zapewniająca niezrównane szczegóły i wyrafinowanie dla głośnika Home Install z otwartym tyłem.

ŁATWOŚĆ INSTALACJI

Gama głośników Home Install firmy Fyne została zaprojektowana z myślą o prostej instalacji w domu. Seria FA500iC oferuje duże, samonastawne zaciski, które umożliwiają zamontowanie głośnika w wyciętym suficie lub otworze w pustej ścianie w ciągu kilku sekund. Każdy głośnik jest dostarczany z czytelnym szablonem wycięcia, aby zapewnić utworzenie odpowiedniego rozmiaru otworu, a pozłacane zaciski sprężynowe ułatwiają podłączenie głośnika. Seria FA500iC, idealna do zastosowań stereofonicznych lub wielokanałowych dźwięku przestrzennego o wysokiej wydajności, zapewnia profesjonalny poziom technologii głośników do instalacji domowej w domu.

NIEZRÓWNANA ELASTYCZNOŚĆ

Audiofilska jakość muzyki stereo lub wysokiej jakości dźwięk wielokanałowy, do montażu w suficie lub w ścianie, seria głośników do instalacji domowej FA500iC firmy Fyne oferuje niezrównaną elastyczność. Łatwe do zainstalowania w różnych sufitach, fałszywych lub pustych ścianach, ta seria premium pozwala uzyskać to, co najlepsze z dyskretnych głośników instalacyjnych. Dostarczane z okrągłymi i kwadratowymi maskownicami, które najlepiej pasują do lokalizacji i wystroju, maskownice można w pełni pomalować i oferują płótno, które dodatkowo wtapia się w jasne ściany i sufity. Aby uzyskać elegancki wygląd i wygodę głośnika instalacyjnego, który zapewnia oszczędność miejsca, z całą prestiżową technologią i wielokrotnie nagradzaną wydajnością modeli Fyne F500, FA500iC wyznacza punkt odniesienia dla głośników do instalacji domowych.

https://www.fyneaudio.com/home-install/

 • Zalecana moc wzmacniacza (Watt RMS): 30 - 125
 • Moc szczytowa (Watt): 250
 • Ciągła obsługa mocy (Watt RMS): 62,5
 • Czułość (2,83 V @ 1 m): 89dB
 • Impedancja nominalna: 8 Ohm
 • Pasmo przenoszenia (typowo -6dB w pomieszczeniu): 40Hz - 34kHz
 • Uzupełnienie jednostki napędowej: 1 x150 mm (6”) przetwornik punktowy IsoFlare, wielowłóknowy stożek bas/średnioton, dźwięk przestrzenny FyneFlute z 25 mm tytanową kopułką kompresyjną
 • Częstotliwość podziału: 1,7 kHz
 • Typ zwrotnicy: Pasywny dolnoprzepustowy drugiego rzędu, górnoprzepustowy pierwszego rzędu
 • Wymiary - średnica x głębokość: 224 x 101 mm
 • Wymiary kratki kwadratowej: 233 x 233 mm - opcja dodatkowa
 • Średnica kratki okrągłej: 232mm
 • Średnica wycięcia, montażowa: 208mm
 • Głębokość za powierzchnią montażową: 99mm
 • Skok zacisku: 5 - 50 mm
 • Sugerowana minimalna objętość: 12 l
 • Waga - każdy: 2,3 kg