Darmowa dostawa od 250zł InPost.  Chcesz coś porównać, zapytać pisz na: sklep@imperiumaudio.pl

FOCAL SUB AIR Subwoofer aktywny

FOCAL SUB AIR Subwoofer aktywny

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 4993
 • Producent: FOCAL
 • Kod producenta: SUBAIR
 • Waga (przybliżona waga gabarytowa): 12 kg
 • Dostępność: Dostępny w magazynie dostawcy Dostępny w magazynie dostawcy
 • Czas realizacji: 2-3 dni
  Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®
  Wybierając przedłużoną gwarancję zyskujesz nawet 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej swojego sprzętu.

 • Historia ceny
 • Cena netto: 2 600,81 zł / sztuka 3 199,00 zł / sztuka
 • sztuka

Produkty dostępne na naszym magazynie wysyłamy w ciągu 24 godzin

Trusted Shops to 100% ochrony płatności. Każda transakcja ubezpieczona jest do 10000zł i więcej na twoje życzenie.

Wszystkie nasze produkty są nowe, pochodzą od autoryzowanych dystrybutorów i objęte są co najmniej dwuletnią gwarancją.

Wszystkie towary dostępne w naszym magazynie możesz zwrócić w ciągu 14 dni.

WARUNKI GWARANCJI: objęte są 5-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowana w systemie door-to-door przez autoryzowany serwis centralny
Typ Subwoofera: Aktywny

FOCAL SUB AIR Subwoofer aktywny

FOCAL SUB AIR to aktywny subwoofer, który idealnie pasuje do każdego zestawu kina domowego. Dzięki dużej funkcjonalności, możliwości połączenia przewodowego i bezprzewodowego i bardzo ergonomicznym kształcie, będzie rozwiązaniem uniwersalnym dla każdego użytkownika.

Legendarny francuski producent dedykował ten subwoofer soundbarowi FOCAL DIMENSION. W parze z tym wyjątkowym urządzeniem SUB AIR pokazuje swoje najlepsze cechy, perfekcyjnie zestrajając się i tworząc przestrzenny dźwięk w całym paśmie przenoszenia.

Do tego urządzenia dołączono nadajnik, dzięki któremu możemy wysłać dźwięk drogą radiową, co jest rozwiązaniem wygodnym i wyjątkowo skutecznym. Ale SUB AIR jest też rozwiązaniem uniwersalnym - możesz go podłączyć do każdego amplitunera kina domowego ze standardowym wyjściem na subwoofer.

SUB AIR to urządzenie o nietypowym kształcie, dzięki zamknięciu wielkiego głośnika basowego (21cm) w wysokiej i płaskiej obudowie producentowi udało się sprawić, że subwoofer zmieści się praktycznie wszędzie. Odbiega to co prawda od typowego wzornictwa głośników niskotonowych, ale ta francuska firma jak nikt zna się na sprawieniu, że produkt wygląda wyjątkowo i ekskluzywnie.

Tak jest również w przypadku SUB AIR'a, wzornictwo jest nowoczesne lecz eleganckie. Błyszczący, „fortepianowy” lakier, na którym wyraźnie odznacza się maskownica głośnika sprawi, że w każdym pomieszczeniu subwoofer będzie wyglądać stylowo i nowocześnie.

SUB AIR doskonale sprawdzi się też dla tych, którzy chcą zminimalizować wielkość i ilość urządzeń audio w swoim domu. Dzięki możliwości bezprzewodowego połączenia i swojemu ergonomicznemu kształtowi obudowy, urządzenie można łatwo schować. Jest on tak wąski, że można go nawet powiesić na ścianie – da się go skutecznie dopasować do każdego, nawet najbardziej wymagającego wnętrza.

Cały panel sterujący znajduje się na spodzie subwoofera. Mamy tam wszystko, co potrzebne jest do jego wygodnej i sprawnej obsługi: włącznik sieciowy, przełącznik fazy, potencjometr regulujący stopień odcięcia częstotliwości subwoofera, regulację głośności i przycisk służący do synchronizacji łączności z soundbarem.

Aby niskie tony były wyraźne i sprężyste inżynierowie FOCAL'A postanowili zastosować bardzo wydajny układ impulsowy, wraz z pracującym w klasie D wzmacniaczem BASH o mocy 150W.

Dzięki takiemu rozwiązaniu sub basy są precyzyjne, detaliczne i mocne. Nie mamy tak jak w przypadku tanich marketowych rozwiązań do czynienia z urządzeniem, które „efekciarsko” zalewa basem w ogromnych ilościach nie licząc się z klarownością brzmienia.

FOCAL to firma z 35 letnim doświadczeniem i dlatego ich produkty zawsze cechuje ogromna dbałość o jakość dźwięku.

SUB AIR to przykład subwoofera, którego dźwięk jest mocny, sprężysty i konkretny, a drzemie w nim niemały potencjał, bo doskonale sprawdza się zarówno w kinie akcji (w którym prawidłowa i szybka reakcja niskich częstotliwości to podstawa), jak i w repertuarze muzycznym, gdzie dodaje słuchanym nagraniom ciepła i głębi.

Specyfikacja techniczna:

 • Bezprzewodowy Subwoofer aktywny ze wzmacniaczem typ Bass reflex
 • Głośnik niskotonowy 21 cm typ Polyflex
 • Pasmo przenoszenia 40-200 Hz
 • Wzmacniacz 150W max
 • Filtr aktywny od 50-200 Hz 24dB/oct
 • Bezprzewodowe połączenie
 • Akcesoria montażowe w zestawie