Kategorie

Ostatnio oglądane

SVS Prime Pinnacle Kolumny podłogowe
SVS Prime Pinnacle Kolumny podłogowe
Cena brutto: 7 998,00 zł
(Cena netto: 6 502,44 zł)

Promocje

Magnat Signature 909 Kolumna podłogowa Hi-Res
brutto: 9 999,00 zł / PARA
(netto: 8 129,27 zł / PARA)

Tania dostawa - wszystkie płatności!

Płatności polcard

SZYBKI KONTAKT

TEL: 48 512 468 713


Dostawa GRATIS od 1000zł

Więcej informacji Dostawa/Koszty transportu

darmowa dostawa

Wyprzedaż

ADAM HALL K6MFP THE ROLLING STONES XLR - JACK 3m
brutto: 109,00 zł / sztuka
(netto: 88,62 zł / sztuka)

SVS Prime Pinnacle Kolumny podłogowe

3200
Kod producenta: PrimePinnacle
- oceń produkt
Dostępność:
Dostępny w magazynie zewnętrznym Dostępny w magazynie zewnętrznym
Czas realizacji: 2-3 dni
 • Kolor
PARA
Cena netto: 6 502,44 zł / PARA 7 998,00 zł / PARA

WARUNKI GWARANCJI: 2 LATA realizowana w systemie door-to-door przez autoryzowany serwis centralny

SVS Prime Pinnacle Kolumny podłogowe

SVS Prime Pinnacle zdobywcą prestiżowej nagrody EISA 2020/2021

Uzasadnienie wyróżnienia:

"Pinnacle to najlepsza w serii Prime klasycznie skonfigurowana kolumna wolnostojąca. Konstrukcja konwencjonalna, o prostej estetyce, potrafi dostarczyć dźwięk obfity, gorący i angażujący, w czym duży udział mają trzy przetworniki niskotonowe, podobne do tych, które zastosowano w referencyjnym modelu Ultra Tower. Muzyka prowadzona przez bas i perkusję jest zawsze ekscytująca, średnie i wysokie tony są czyste i słodkie. Dźwięk Pinnacle wypełni nawet duże pomieszczenia, a jeżeli lubimy brzmienie obfite i nasycone, sprawdzi się również w pokojach średniej wielkości."

SVS Prime Pinnacle to kolumny podłogowe. Charakteryzują się wyjątkową precyzją oraz równowagą tonalną. Doskonale sprawdzą się zarówno w dwukanałowych systemach stereofonicznych jak i systemach kina domowego. Wyraźny, przestrzenny dźwięk połączony z mocnym basem oraz sporym zapasem mocy sprawia, że kolumny mogą z powodzeniem rywalizować z podobnymi konstrukcjami na rynku.

Pod względem jakości dźwięku SVS Prime Pinnacle ustawiają poprzeczkę wysoko. Przejrzystość, szerokość czy stabilność sceny dźwiękowej jest na bardzo wysokim poziomie. Jakość obrazowania wokalu oraz towarzyszących mu instrumentów muzycznych zbliża słuchacza do sali koncertowej. 

SVS Prime Pinnacle zostały zbudowane, by zmierzyć się z najbardziej wymagającą ścieżką dźwiękową. Nieważne czy zapisanej w formacie stereo czy wielokanałowym. Słuchając muzyki poprzez Prime Pinnacle odkryć możesz szczegóły, których na innych kolumnach do tej pory nie usłyszałeś. 

PRZETWORNIKI

Każdy element konstrukcyjny głośników Prime Tower został zaprojektowany z myślą o doskonałym brzmieniu. Od najwyższej klasy głośników i zwrotnicy SoundMatch po wyjątkowo grube przegrody i wewnętrzne usztywnienia, które zostały zoptymalizowane pod kątem technologii FEA.

Wysokiej jakości 1-calowy głośnik wysokotonowy z aluminiową kopułką. Odtwarza krystalicznie czyste wysokie tony z dużym realizmem, nawet przy głośnym odsłuchu. Tweeter jest lekki, wydajny i odporny na zniekształcenia. Zoptymalizowany pod kątem FEA dyfuzor zapewnia szerokie rozproszenie sygnału. Przekonuje sceną dźwiękową z precyzyjną charakterystyką wysokich częstotliwości.

Całkowicie nowy 5,25-calowy przetwornik średniotonowy z membraną z kompozytowego włókna szklanego
zapewnia najwyższą dokładność i szeroką scenę dźwiękową. Większość treści dźwiękowych w muzyce i filmach występuje w średnich częstotliwościach, dlatego konieczne jest posiadanie przetwornika zdolnego do generowania tych częstotliwości na najwyższym poziomie, ze szczególną z dokładnością tonalną. Głośnik średniotonowy Prime Pinnacle zapożycza elementy konstrukcyjne z referencyjnej serii Ultra. Przekonują bezkompromisową jakością dźwięku na wszystkich poziomach.

Za bass odpowiadają trzy 6,5-calowe głośniki niskotonowe o wysokiej wydajności. Niesamowite wrażenia na niskich częstotliwościach z imponującym rozszerzeniem basów to zasługa trzech 6,5-calowych głośników niskotonowych. Przetworniki zaprojektowano tak, aby przekazały pełen dreszcz emocji i ekscytacji z kinowych hitów lub, by poradziły sobie z szarpnięciem struny gitary basowej i najdrobniejszymi szczegółami muzycznymi z przekonującym realizmem. Prime Pinnacle zapewniają niesamowite wrażenia odsłuchowe w pełnym zakresie z całą zawartością tonalną. Dzięki zastosowaniu trzech mniejszych głośników niskotonowych, każdy z własnym 2-calowym portem, nowy głośnik podłogowy bez wysiłku przekazuje niskie częstotliwości, zachowując jednocześnie smukły profil, który pasuje do każdego pomieszczenia lub systemu.

ZWROTNICA
Ponieważ przetworniki klasy premium wymagają doskonałej "elektroniki", nie szczędzono wydatków na innowacyjną 3,5 drożną zwrotnicę SVS SoundMatch. Konstrukcja jej została zaprojektowana tak, aby każdy głośnik niskotonowy miał swój własny dyskretny tor. Rezultatem tego jest dynamiczna, zwarta i precyzyjną scena dźwiękowa, z dokładną charakterystyką pasma we wszystkich miejscach odsłuchowych w pomieszczeniu. Precyzyjne strojenie zwrotnicy SoundMatch zapewnia niezrównaną dokładność w całej rozpiętości przenoszonego pasma. Od najwyższych dźwięków sopranu po głębokie basy. Odwzorowuje przy tym zapis pierwotnej ścieżki dźwiękowej.

OBUDOWA
Cztery niezależne, dostrojone akustycznie komory wewnętrzne eliminują wszelkie potencjalne rezonanse lub artefakty dźwiękowe z obudowy, co skutkuje nieskazitelnym odtwarzaniem dźwięku w całym spektrum częstotliwości. Zwężające się krawędzie przedniej ścianki głośnika Prime Pinnacle, minimalizują dyfrakcję krawędzi, zapewniając czystą i precyzyjną scenę dźwiękową, a funkcje takie jak pierścienie zwierające i dyfuzory głośnika wysokotonowego zapewniają ulepszenia akustyczne z nowoczesnym, wysokiej klasy wyglądem.

Specyfikacja:

 • Głośnik niskotonowy 3 x 6.5” (16,5 cm) membrana kompozytowa
 • Głośnik średniotonowy 5,25" ( 13,3 cm) membrana kompozytowa
 • Głośnik wysokotonowy 1" (2,54 cm) aluminiowa kopułka
 • Impedancja 8 Ω
 • Konstrukcja bass-reflex
 • Moc krótkotrwała/długotrwała Rekomendowana moc wzmacniacza 20 - 300 watt
 • Pasmo przenoszenia 29 Hz-25 kHz (±3 dB)
 • Skuteczność 88 dB (2.83V @ 1 meter full-space, 300-3kHz)
 • Waga 25,9 kg/szt
 • Wymiary 104,39 cm x 20,32 cm x 35,31 cm (z maskownicą i nóżkami)
 • Kolor Black Ash / Black Piano