Kategorie

Ostatnio oglądane

Magnat Signature Center 93 Kolumna centralna Hi-Res
Magnat Signature Center 93 Kolumna centralna Hi-Res
Cena brutto: 2 699,00 zł
(Cena netto: 2 194,31 zł)

Promocje

JAMO D590 50TH ANNIVERSARY SPECIAL EDITION
brutto: 5 299,00 zł / PARA
(netto: 4 308,13 zł / PARA)

Tania dostawa - wszystkie płatności!

Płatności polcard

SZYBKI KONTAKT

TEL: 48 512 468 713


Dostawa GRATIS od 1000zł

Więcej informacji Dostawa/Koszty transportu

darmowa dostawa

Nowości

SVS 3000 Micro Subwoofer aktywny
brutto: 3 999,00 zł
(netto: 3 251,22 zł)

Wyprzedaż

ADAM HALL K6MFP THE ROLLING STONES XLR - JACK 3m
brutto: 109,00 zł / sztuka
(netto: 88,62 zł / sztuka)

Magnat Signature Center 93 Kolumna centralna Hi-Res

2894
Kod producenta: Signature Center93
Waga: 14 kg
- oceń produkt
Dostępność:
Dostępny na zamówienie Dostępny na zamówienie
Czas realizacji: 5-7 dni
 • Kolor
Sztuka
Cena netto: 2 194,31 zł / Sztuka 2 699,00 zł / Sztuka

WARUNKI GWARANCJI: 2 LATA realizowana w systemie door-to-door przez autoryzowany serwis centralny

Magnat Signature Center 93 Kolumna centralna Hi-Res

 • Moduł podwójnego głośnika wysokotonowego z certyfikatem Hi-Res z fmax
 • 3-drożna kolumna centralna z technologią bass-reflex
 • Głośnik z membraną ceramiczno-aluminiową
 • Optymalne rozłożenie dźwięku do zastosowania w kinie domowym
 • Wykończenie: czarne wykończenie fortepianowe lub fornir MacassarMagnat Signature Center 93 Kolumna centralna Hi-Res

Doświadczeni entuzjaści kina domowego wiedzą, że głośnik centralny jest sercem odtwarzania dźwięku, ponieważ w tym miejscu odbywa się nawet 70% akcji. Signature Center 93 bierze ten fakt pod uwagę, ponieważ oprócz standardowego modułu podwójnego głośnika wysokotonowego dla serii 900, jest on również wyposażony w dwa głośniki średniotonowe 170 mm. Oznacza to, że Center 93 radzi sobie również doskonale z dynamicznymi atakami, które często występują w filmach, i jest idealnie dopasowany do innych systemów z tej serii pod względem dźwięku. Nie musisz też iść na żadne kompromisy, jeśli chodzi o wygląd, ponieważ jednostka centralna jest również dostępna w czarnym lakierze fortepianowym lub klasycznym wykończeniu forniru Macassar.
 

Premium Hi-Fi dla koneserów

Seria Signature Seria 900 łączy w sobie najlepszą technologię głośników z wyrafinowanym, ale ponadczasowym designem obudowy. Oczywiście wszystkie głośniki z serii 900 mają certyfikat audio Hi-Res, dzięki czemu są w stanie odtwarzać nawet najwyższe częstotliwości. Dwa modele wolnostojące, półkowy, centralny do zastosowań w kinie domowym i aktywny subwoofer umożliwiają idealne połączenie, w zależności od wymagań, przestrzeni i zastosowania.

Najlepsza kolumna - z certyfikatem Hi-Res

Odlewany z aluminium moduł odpowiedzialny za bajeczny dźwięk w zakresie wysokich tonów ma dwa tweetery fmax i jest certyfikowany przez Japan Audio Society certyfikatem hi-res. Kopułka 30 mm ze szczególnie szeroką listwą pozwala na pracę z niską częstotliwością podziału, a zatem bezproblemowo łączy się ze średnicą. Dodatkowa kopułka o bardzo wysokiej częstotliwości 20 mm stanowi podstawę do rozszerzonego odtwarzania wysokich częstotliwości. Chociaż wiele mediów najwyraźniej nie podaje częstotliwości tej wysokości, harmoniczne, które są tak istotne dla wrażenia słuchowego, znajdują się właśnie tutaj. Ponadto, kopułka ma doskonałe, wszechstronne promieniowanie, wraz z precyzyjnie obliczonymi przewodnikami dźwięku na panelu przednim, co zapewnia doskonałą przestrzenność.

Imponująca jakość produkcji dźwięku

Audiofilska technologia znajduje swoje miejsce w obudowie z absolutnie niskiego rezonansu wykonanej z litej płyty MDF, która jest kilkakrotnie usztywniona wewnętrznie, aby zapewnić maksymalną swobodę rezonansu. Seria 900 jest dostępna w eleganckim czarnym lakierze fortepianowym lub w ekskluzywnym fornirze w kolorze Macassar. Dwa porty Airflex z zaokrąglonymi otworami zapewniają, że dokładnie obliczone strojenie bas-refleksu pozostaje całkowicie ciche, nawet gdy powietrze wprawiane jest w ruch na wysokich poziomach. Zdejmowana osłona z tkaniny jest przymocowana za pomocą magnesów, dzięki czemu wygląd pozostaje bezbłędny nawet przy zdjętej ochronie tekstylnej. Dolna płyta ze zintegrowanymi kolcami umożliwia nie tylko bezpieczny, ale przede wszystkim montaż bez rezonansu. Ponadto istnieją wysokiej jakości zaciski przyłączeniowe, które mieszczą duże przekroje kabli i oferują możliwość bi-okablowania i bi-amp.

Cała rodzina kolumn Signature

Seria Signature 900 zaspokoi każdego słuchacza, od kompaktowej kolumny podstawkowej, która może być również używana jako głośnik surround, po dwa pełnowymiarowe modele kolumn podłogowych. Aktywny subwoofer z cyfrowym wzmacniaczem i wysoką wydajnością doskonale uzupełnia całą serie Signature.
 

Specyfikacja

 • Pasmo przenoszenia 32 - 55000 Hz
 • 3-drożna, kolumna z bass-reflex
 • Super 0,75 calowy głośnik wysokotonowy i 2-calowy głośnik wysokotonowy
 • 2 x 170 mm głośnik niskotonowy-średniotonowy
 • Moc (RMS / maks.) 140/200 Watów
 • Impedancja 4 - 8 omów
 • Częstotliwości podziału 2400 Hz / 17500 Hz
 • Zalecane wyjście wzmacniacza > 20 watów
 • Czułość (2,8 V / 1 m) 91 dB
 • Wymiary (szer. X wys. X gł.) 570 x 215 x 350 mm
 • Waga 14 kg