Kategorie

Ostatnio oglądane

Magnat Signature Center 73 Kolumna centralna Hi-Res
Magnat Signature Center 73 Kolumna centralna Hi-Res
Cena brutto: 1 949,00 zł
(Cena netto: 1 584,55 zł)

Promocje

Magnat Signature 909 + Magnat MR 780 + MMS 730
brutto: 15 996,00 zł / Zestaw
(netto: 13 004,88 zł / Zestaw)

Tania dostawa - wszystkie płatności!

Płatności polcard

SZYBKI KONTAKT

TEL: 48 512 468 713


Dostawa GRATIS od 1000zł

Więcej informacji Dostawa/Koszty transportu

darmowa dostawa

Nowości

SVS PB-1000 PRO Subwoofer aktywny
brutto: 2 999,00 zł
(netto: 2 438,21 zł)

Wyprzedaż

ADAM HALL K6MFP THE ROLLING STONES XLR - JACK 3m
brutto: 109,00 zł / sztuka
(netto: 88,62 zł / sztuka)

Magnat Signature Center 73 Kolumna centralna Hi-Res

3069
Kod producenta: Signature C73
Waga: 10 kg
- oceń produkt
Dostępność:
Dostępny na zamówienie Dostępny na zamówienie
Czas realizacji: 2-5 dni
 • Kolor
Sztuka
Cena netto: 1 584,55 zł / Sztuka 1 949,00 zł / Sztuka

WARUNKI GWARANCJI: 2 LATA realizowana w systemie door-to-door przez autoryzowany serwis centralny

Magnat Signature Center 73 Kolumna centralna Hi-Res

 • Certyfikowany podwójny moduł wysokotonowy z dwiema kopułkami fmax
 • 3-drożny głośnik centralny z technologią bass reflex
 • Głośnik średniotonowy ze stożkiem ceramicznym / aluminiowym
 • Optymalne rozproszenie dźwięku do zastosowania w systemie kina domowego

Seria 700 stanowi dopełnienie klasy premium w gamie Signature. Łączy w sobie cechy audio większych modeli z eleganckimi obudowami i ponadczasowym wyglądem. Zastosowane składniki techniczne są również najbogatsze: oprócz legendarnego modułu podwójnego głośnika wysokotonowego z certyfikatem Hi-Res, głośniki mają również ceramiczne / aluminiowe stożki dla basu i średnich częstotliwości.

Optymalne komponenty
Harmoniczne, które są tak ważne dla ogólnego wrażenia audio i są w dużej mierze odpowiedzialne za to, jak postrzegamy dźwięk, również rozwijają się w zakresach powyżej 20 000 Hz. Fakt ten jest brany pod uwagę przez system podwójnych głośników wysokotonowych, który oprócz głośnika wysokotonowego 30 mm zawiera także drugi głośnik wysokotonowy 20 mm fmax w specjalnie skonfigurowanym aluminiowym panelu przednim. Duet działa harmonijnie w najwyższych rejestrach i jest w stanie odtworzyć nawet najdrobniejsze niuanse harmoniczne, co zostało potwierdzone przez Japan Audio Society certyfikatem jakości Hi-Res.

Stożki używane dla częstotliwości basowych i średnich tonów wykonane są z nie mniej zaawansowanego materiału kompozytowego, a mianowicie połączenia aluminium / ceramiki. Łączy to niską wagę z maksymalną wytrzymałością, ponieważ materiały wykazują różne częstotliwości rezonansowe, a tym samym wzmacniają się nawzajem, niezależnie od odtwarzanych częstotliwości. Niemagnetyczne odlewane aluminiowe kosze głośnikowe zabezpieczają głośniki i jeżdżą pewnie w miejscu, a wentylacja cewki głosowej zapewnia wysoką obciążalność. Oczywiście wszystkie głośniki zostały zoptymalizowane przy użyciu laserowej technologii pomiarowej Klippel.

Ponadczasowy wygląd zewnętrzny z najlepszym wykonaniem
Wygląd zewnętrzny serii Signature 700 jest perfekcyjnie przetworzony, a jednocześnie ponadczasowy i elegancki. Solidna obudowa MDF jest wewnętrznie usztywniona w wielu miejscach, aby zapobiec śladom zakłócających wibracji. Przegroda jest przykręcona w sześciu różnych pozycjach. Wszystkie głośniki z tej serii - w tym aktywny subwoofer - są dostępne w kolorze czarnym i białym. Przegroda wykonana jest w najlepszym wykończeniu na wysoki połysk, natomiast obudowa jest wyposażona w odpowiedni lakier satynowy. Dzięki temu jest odporny na uszkodzenia. Zdejmowana maskownica z tkaniny jest przymocowana za pomocą magnesów, co oznacza, że ​​nie ma widocznych punktów mocowania, które mogłyby zakłócić ogólny wygląd. Gumowe nóżki pochłaniające rezonans zapewniają spokój i harmonie.


3-drożny głośnik centralny
Żadne kino domowe nie jest kompletne bez dobrego głośnika środkowego, ponieważ właśnie tam odbywa się większość akcji akustycznej. Signature Center 73 ma oczywiście identyczną podstawę i doskonałą koordynację tonalną, aby zapewnić jednorodny, wszechstronny dźwięk. Podwójny moduł wysokotonowy Hi-Res w głośniku środkowym jest otoczony przez dwa 170-milimetrowe przetworniki basowo-średniotonowe, co czyni go prawdziwym systemem 3-drożnym. Podobnie jak wszystkie głośniki z serii Signature 700, Center 73 ma również port bass-reflex w konfiguracji Airflex, aby zapobiec szumowi przepływu.
 
Specyfikacja:
 • Pasmo przenoszenia 31–54000 Hz
 • 3-drożny, bass reflex
 • 2 x 170 mm głośnik niskotonowy-średniotonowy 1,2 "kopułkowy głośnik wysokotonowy 0,75" super-głośnik wysokotonowy
 • Impedancja 4 - 8 omów
 • Częstotliwości podziału 2700 Hz / 17000 Hz
 • Zalecane wyjście wzmacniacza > 20 watów
 • Czułość (2,8 V / 1 m) 91 dB
 • Wymiary szer: 520mm / wys: 200mm / głę: 275mm
 • Kolor: Czarny Piano / Biały Piano
 • Waga 10 kg